Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevállaljam? (Komoly kérdés)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállaljam? (Komoly kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok segítséget szeretnék kérni. Elég hosszú lesz de megpróbálok érthető lenni. Több mint 1 évvel ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal a Fülöp-szigetekről. Azóta is folyamatosan beszélünk, nagyon jól kijövünk egymással úgy érzem. Videochateltünk is, küldött egy csomó képet magáról, szóval egyáltalán nem tartom kamunak.


Én 20/F vagyok a lány 19/L


A helyzet az, hogy kb 1 hete bevalotta nekem ő többet érez mint barátság, úgy érzi szeret engem, csak eddig nem merte elmondani. Őszintén én is sokkal többet érzek iránta és jó lenne találkozni vele, fizikailag is, élőben..


Viszont! Kivétel nélkül az összes barátom akinek ezt elmondtam csak a negatív dolgokat hozta fel. Meg jöttek a tipikus sztereotípiákkal az ázsiaiakról. Azt mondták főleg a délkelet-ázsiaiaknál az egy bevett szokás, hogy hozzámennek egy európaihoz, amerikaihoz, csak a pénzért. Mondtak durvább dolgokat is.. Ilyenekről én is hallottam, de szerintem akkor sem általánosíthatunk.


Az a lényeg, hogy a lány azt mondta nagyon szeretne találkozni velem és valamikor jövőre (még nem tudni pontosan mikor) ide akar jönni Magyarországra, azt mondta munkát vállalni és akkor tudunk találkozni is.


Én tudom elhinni hogy csak a pénz miatt valaki 1-2 vagy akár több évig is beszélgessen valakivel, sokszor hajnalban is fent volt (az időeltolódás miatt) csak azért hogy tudjunk beszélni és mindig nagyon kedves velem.


Szerintetek mi legyen? Úgy gondolom egy próbát megér és komolyan gondolkodom a rendes kapcsolaton (nem csak távkapcsolat).



2019. nov. 30. 14:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő utazik, találkozhatsz vele. Ha szervdonor akarsz lenni és hullazsàkban végezni, nyugodtan utazz te is.
2019. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
*Én nem tudom elhinni hogy ebben az esetben csak a pénz miatt valaki 1-2 vagy akár több évig is beszélgessen valakivel
2019. nov. 30. 14:18
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Fhú, beugrik rólad egy régi ismerősöm..:D irtó kis aranyos volt ahogy odavolt az ázsiai lányokért.


Azt tudom javasolni amit az első, ne te utazz.Semmiképp.Ha ide akar jönni teljesen okés, találkozz vele , és majd meglátjátok.

2019. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Bazky, annyi lány van, mint égen a csillag. Miért pont a világ másik végéről kell valaki? Ő az egyetlen, aki szba állt veled? (Komoly kérdés)
2019. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Omegléről ismered?

Mert ha igen, azokkal vigyázz. Nem tapasztalat, de magyar chat oldalakon is van hasonló típus, avval már van tapasztalatom is.

2019. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
'ide akar jönni Magyarországra, azt mondta munkát vállalni és akkor tudunk találkozni is.' - ez igy szep elkepzeles, de a valosagban egyaltalan nem igy mukodik.
2019. nov. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Csak simán Facebookon ismerkedtünk meg, egy csoportban aminek most nem írom le a nevét.. Volt már barátnőm, nem is egy, de nem mindig tetszik az itteni lányok értékrendje és stílusa. Ez van, nem vagyunk egyformák.


#6 de akkor hogy működik? Mit csináljak?

2019. nov. 30. 14:51
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hat, csak ugy hogy idejon es majd munkat vallal, olyan nincsen. Esetleg megfelelve a turista vizum kovetelmenyeinek idejohet mondjuk 2 hetre, aztan ennyi.
2019. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Hallgass a barátaidra. Be akarnak szopatni.

Honnan veszed, hogy csak veled beszélget?

Te tényleg elhiszed, hogy látatlanban szerelmes?

2019. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Max. akkor lehetne belőle valami értelmes, ha hosszabb időre idejönne, pl. tanulni.

Fellángolásból költözni nem érdemes, egyikőtöknek se.

2019. nov. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!