Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Ti elvárjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti elvárjátok, hogy egy pasi fusson utánatok, vagy sem? Vannak elvárásaitok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 22:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10-es neked voltak csalódásaid úgy érzem, amit mind a mai napig kivetítesz olyan emberekre, akiknek semmi közük a te csalódásodhoz.


Nem minden nő olyan mint amilyennek te gondolod őket.


Árad belőled a gyűlölet ne hari.


Nem kérte senki, hogy te személy szerint fuss a nő után, és azt sem hogy bármelyiknek is kinyald a hátsóját.


A fut a nő után szimbolikáját nem igazán érted de no problem.


A 9-es pedig jelezte, hogy akinek igazán fontos a másik mindent megtesz érte, de nem csak ő, hanem a másik is.


Én írtam, max a sport pályán futhat utánam, de azt azért egy nő elvárhatja, hogy ne használják mint egy eszközt, több nő mellett, akikről nem is tud, vagy lehetne sorolni, hogy egy mentálisan egészséges férfi hogy tiszteli a nőt, és egy mentálisan egészséges nő hogy tiszteli a férfit.

2020. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez egy tökéletes világ amit te leírsz, de a valós élet az nem ilyen. Elhiszem, hogy ilyennek szeretnéd látni. Mondok valamit, regisztrálj fel tinderre férfiként, nézd meg h mit művelnek ott a csodálatos (én a madamok), vagy csak menj és ismerkedj az utcán, szórakozó helyeken, dettó ugyanaz. A pénz, a mit adsz nekem (csak más szavakkal), a húúú de mindig a toppon legyen a férfi mert otthagyjuk, van másik ugye (itt ezen az oldalon is nézz csak rá a kérdésekre, mind erről szól), akkor ne add elő nekem h volt 1-2 csalódásom és ráhúzom mindenkire, mert ez nem igaz. Amikor azt tapasztalod hogy 100nőből 99 bizony egy élősködő, az asztalt csak max ütni képes (h nekem jár jár), akkor nincs igazad. Nézd meg ezen az oldalon is a kérdéseket, minden 2. arról szól, hogy a nő válni akar, mert unalmas, mert épp sokat dolgozik az ember, vagy épp nincs otthon, vagy épp unatkozik jómódjában. Miről beszélsz te akkor? Ezekért a nőkért kellene tenni bármit is bármilyen férfinek? Amikor csak becsapást, hazudozást, játszmázást kaphat bármit is ad fordítva? Max ideig óráig lehet ezt elviselni, s az x-edik csalódás után meg fogod és lemondasz az egész népcsoportról mert bizony mind ilyen. Lehet te is, csak adod itt az ártatlant. Kinek kell ez? Kinek hiányzik h válás címszóval kirabolják? Kinek hiányzik hogy folyamatosan versenyeztessék másokkal? Kinek hiányzik h folyamatosan leszólják (mert sose elég a pénz, sose elég a szabadidő, sosem elég nagy a lompos, sosem elég kicsis az orr, mittom én, indok millió van)? Kinek kell ez? Ne nézz madárnak légyszíves és a fickókat se, mert hazudoztok, manipuláltok a saját önző kicsinyes céljaitok érdekében. Aki még naív (jellemzően a fiatalabb 1-2 barátnőnél járó férfiak) azokkal még meglehet etetni ezt a baromságot írsz, az értelmesebbje kimarad ebből a "játszmázásból".
2020. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"A 9-es pedig jelezte, hogy akinek igazán fontos a másik mindent megtesz érte, de nem csak ő, hanem a másik is."


Aha, ez úgy szokott kinézni, a férfi vegyen virágot mondjuk valentinnapra mert a nő különben durcás lesz. Ha nem kap virágot 2-3x-ra akkor meg már jön is a következő fickó a képbe. A nő fordítva meg max mosolyog egyet, vagy hajlandó lesz szexelni. Ez 50-50? Ez bujtatott zsarolás, a férfi csak rácseszhet, főleg ha nem iratott házassági szerződést, stb... Kettős mérce itt is. A nőnek csak magát kell odatennie a kapcsolatba és azt hiszi az az ő része (mondom ezt úgy h túl vagyok már vagy 50nőn), a férfi meg szórakoztassa. Erre is azt mondom, az értelmesebbje csak gputtonynak használja őket.

2020. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok és hogy tisztázzuk nő! Az én nevemben ne beszélj! Sértő amúgy hogy így beskatulyázol minden nőt. Egyértelműen kivetíted a nagy világra a saját fusztrációdat. "Az értelmesebbje puttonynak használja őket!" Nem nem az értelmesebbje hanem a perverz szexfüggő ocsmány undorító fószerek. És ezt a nyamvatt önsajnálatot amivel próbálod meggyőzni a nagyvilágot hogy hú de szar neked azt etesd mással. Te is ego vagy! Ja és mi van azokkal a nőkkel akik betegen élték meg hogy mekkora ego a kedves párjuk, vagy aki a párját csalta úgy hogy gyerekük volt aztán kibékültek és gyorsan meglátogatta a szeretőt boldogan, hogy elújságolja neki, hogy kibékültek az asszonnyal ezért gyorsan neki is csinált egy gyereket és azóta már volt harmadik és negyedik is és nekik is csinált gyereket. Vagy mi van azokkal a nőkkel akik nagy nehezen szabadultak ki egy szociopata vagy pszihopata markából.

És lehetne sorolni!

Hagyjuk már ezt van, nőkbe is és pasikba is ego szóval te élsz a saját elméd álomvilágába ahol szerinted a nő elvárja hogy virágot vegyenek neki, hogy fussanak utána és hogy kizsákmányolhassa a pasit. Nyilván minden nő örül a virágnak de csak attól akit szeret és szeretik. De nem ott csüng a füleden és nyaggat hogy vegyél virágot. Egy igazán szerelmes férfi egy egész autónyi virágot is képes venni kérés nélkül, hogy aztán mámorosan a szerelemtől vigye hogy készítsenek belőle csokrot. Te a nőt tárgynak és állatnak nézed.

Vidéki életről nem is tudsz semmit csak a nagy városi élet hazugságait hajtogattad. Nem mindenki úgy gondolkodik ahogy te gondolod. Ja és én nem etetlek nem kell aggódnod, semmi közöm hozzád szerencsére. Én csak írtam egy objektív véleményt nőként és nem kell aggódnod nem vagy az esetem, nem kell kiismerned én csak egy véleményt író ismeretlen vagyok semmi több. A te szó használatkáddal azon nők csoportjába tartozom én is szerinted, aki szerinted csak egy tárgy. Undorító ahogy ömlik az ujjadból a nőgyűlölet. Az ilyen pasik iszonyat taszítók mint amilyen te vagy és a legjobb ha csak az egojukkal élnek együtt nő nélkül. Mert minek neked nő?

2020. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor tisztázzunk pár dolgot.

1. nem a saját szromat zúdítom a világra, hanem azt mondom amit látok.

2. tökéletesen boldog vagyok, mindenem megvan amire szükségem van, nincs szükségem mindent tudó okoskodó, soha de soha bocsánatot nem kérő nyamvadt haszonlesőkre (inkább fejszét állítanál te is a másikba, mintsem beismerj valamit).

Válaszolva a kérdéseidre:

- mi van azokkal a nőkkel akik betegen élték meg hogy mekkora ego a kedves párjuk... ? A nő választ, ő akarta, ő választotta a férfit. Fizikailag is mérhető, a férfi (lásd tinder) mindenkit jobbrahúz, a nő pedig csak a felső top20%-ot. Tehát a nőn múlik a választás ott is, itt is.

- mi van azokkal a nőkkel akik nagy nehezen szabadultak ki egy szociopata vagy pszihopata markából? A nő választotta, neki ez kellett. Ugyanaz a választ mint az előző kérdésre.


Nem nekem van álomvilágom, hanem te szeretnéd azt hinni minden úgy zajlik ahogy a feministák állítják, azaz ahogy te is. Igen, a nők 99%-a önző begyöpösödött okostojás ész nélkül, akinek saját magán kívül semmi más nem fontos.

Nem ismersz, falun életem sokáig, szóval látom mi zajlik városban és mi vidéken, de az emberek nem változnak, csak lassabb ezeknek a dolgoknak a lefolyása.

Azért mert te úgy gondolod, az a férfi egy szemét, meg nyomorult, meg istentudja mi a te szavaiddal élve, aki nem adja át önként dalolva a hozzád hasonlóknak az összeküzdött javait, vagy nem ugrálja körbe másik embert (nőneműt) aki csak úgy van, és hozzá nem tesz semmit a közös élethez attól még nem fognak így cselekedni férfiak. Lehet hazudozni, meg vetíteni h te nem, mert te más (igen tudom, minden nő állítja ő tud szeretni, jah max önmagát) attól még nem igaz. Ha találsz még olyan naív hülyegyereket, aki önként feláldozza magát, hajrá. Én mondtam, ebből kimaradok. Kizárólag szerződéssel (lásd válások 80%át nők adják be), bármikor elszakadni tudó érzésekkel szabad csak emberekhez közel kerülni. Te máshogy látod, mert te csak nyerhetsz, de ahhoz h te nyerj vkinek veszíteni kell, mert önző nárcisztikus állat a mai mostani nők 99%-a. Ez van, ez is csak egy vélemény. Hazudozhatod h szerinted zöld az ég, szidhatsz h nem vagyok normális mert kéknek látom, meg mindenki hülye mert kéknek látja, attól még az kék lesz.

2020. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Hagyjuk már ezt van, nőkbe is és pasikba is ego"


Aham, tudod az a bizonyos százalék. Te a top20%-os fószereket mondod (egyébként abba tartozom), én pedig a nők 80%-áról beszélek, amibe te tartozol.

[link]


Tudom tudom minden hazugság, ez a kép is...

2020. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!