Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakítás után nem veszi le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítás után nem veszi le a közös képeket az mire utal? L

Figyelt kérdés

Én szakítottam a párommal már két hete de neki még mindig fenn vannak a közös képeink. Ilyesmi feliratokkal hogy szerelmem. Ez arra utalhat hogy még reménykedik hogy akarok tőle valamit?

Én letiltottam azonnal mindenhonnan miután szakítottam. Az egyik ismerősöm rákeresett és mutatta nekem hogy még mindig fenn vannak a közös képeink.



2020. márc. 5. 10:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

- majd ha ideje lesz törli

- rájött, hogy akkor is felesleges volt foglalkozni vele

- téged szivat

2020. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire érdekel, kérdezd meg az illetékest. Azon meg gondolkodj el, miért érdekel ez téged.
2020. márc. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Hamvas rétihéja ***** válasza:
67%
A kommentelőknek üzenem, hogy attól, hogy valaki töröl dolgokat a Facebookról, nem jelenti azt, hogy a múltjából törli. Ki mondta, hogy a Facebooknak egy krónikának kell lennie? Azt tesz fel mindenki magáról amit akar.
2020. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy ezen elgondolkodsz, arra utal, hogy nem vagy még túl rajta. Az, hogy ő nem foglalkozik a képekkel, arra, hogy a maga módján próbálja feldolgozni a múltat.

Nem mindenki éget fel mindent maga mögött , normális módon is tovább lehet lépni.

2020. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!