Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet tényleg elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tényleg elengedni azt akit tiszta szívből szeretsz? Mit tegyek hogy ne fájjon, hogy nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés
Nem tudom elengedni pedig akarom,soha nem voltunk együtt mint egy pár,de annyira szenvedek és utálom ezt az érzést.Mit tehetnék hogy könnyebb legyen? 30n

2020. márc. 7. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Netes vagy személyes?
2020. márc. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Ha soha nem voltatok együtt akkor egy álmot szeretsz.

Lehet, hogy otthon a világ legidegesítőbb embere, és az sem kizárt, hogy szar az ágyban. Ilyesmikre gondolj, és keress olyat, aki viszont szeret.

2020. márc. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
#2: komolyan itt tartasz, ez a mérvadó, hogy milyen lehet az ágyban? Életedben nem voltál szerelmes.
2020. márc. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Erre egy gyógyír van, az idő.
2020. márc. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen személyesen,Igen lefeküdtünk de nem ez a lényeg...és az idő nem segít,az idő csak telik
2020. márc. 7. 01:24
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én kavartam kb fél évig egy sráccal, úgy hogy a megismerkedésünk után pár nappal közölte hogy ő majd külföldön fog dolfozni. (Akkor jött fel ez a téma) Megbeszéltük, hogy nem akarunk kapcsolatot (én mondtam előre mert így gondoltam, plusz reálisan láttam a helyzetet is, hogy ő majd elmegy) Amint ezt megbeszéltük átváltott a srác teljesen másba, mintha sokkal jobban érdekeltem volna, kimondta hogy szeret stb. Előtte is odavolt értem, de akkor ott valami történt. Telt múlt az idő és mi kvázi egy párt alkottunk. Igen ám de eljött az idő, ő ment külföldre. 1 hónap után majd egy hétig itthon volt, vártam rá, ő is szerintem rám, de aztán beindultak a dolgai és nem tudott már ilyen “sűrűn” hazajárni. (Ázsiából) Ezután én szenvedtem nagyon, szinte fél évig percenként rá gondoltam. Volt egy másik hapsi akivel talalkozgattam de ő sem tudta felejtetni egy ideig. Aztan a masodik sraccal atfordult a dolog és megiscsak sikerult elfeledtetni velem, es igazabol amit akkor azthittem a nagy banatomba hogy szerelem, utolag rajottem az semmi se volt ahhoz kepest amit a masik srac irant ereztem.
2020. márc. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Keress vmi hobbit ha nem segít keress több hobbit ami örömet okoz.
2020. márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Évek óta ezt érzem. Igazából csak megtanulod kezelni szerintem, szép lassan. Elfelejteni akkor fogod, ha lesz olyan illető, aki újra felkavar.
2020. márc. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Lábszétrakás/reménykedés előtt próbáld máskor az elején tisztázni a dolgokat hogy ne ess pofára..
2020. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Hasonló helyzetben vagyok azzal a különbséggel, hogy köztünk nem volt szex. Igyekszem ismerkedni másokkal, velük volz szex is, de eddig nem segített. Szerintem ebben csak az idő tud segíteni illetve valamilyen hobbi figyelemelterelésnek. Én sűrűn látom őt, így még nehezebb.
2020. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!