Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet tényleg elengedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tényleg elengedni azt akit tiszta szívből szeretsz? Mit tegyek hogy ne fájjon, hogy nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés
Nem tudom elengedni pedig akarom,soha nem voltunk együtt mint egy pár,de annyira szenvedek és utálom ezt az érzést.Mit tehetnék hogy könnyebb legyen? 30n

2020. márc. 7. 00:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia !


Megértelek, de erre tényleg csak az idő jelenthet gyógyírt.

Hasonló helyzetben voltam tavaly nyáron, először utáltam magam majd őt, és utána a barátja jött. Egy helyen dolgoztunk mindhárman és kiléptem. Mindenkinek azt mondtam hogy találtam egy jobb helyet, valójában nem bírtam már tovább az őrlődést.

Kívánok neked kitartást.


37/F

2020. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom. Én 20 éve nem tudom elengedni. Talán tényleg a leghatásobb az lenne, ha találnál olyat, aki felkavar és nem csak felkavar, de szeret és kitart melletted. Az idő nem segít, csak te segíthesz magadon, hogy keresel tovább. Bár az emlékek megmaradnak akkor is.
2020. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!