Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm társkeresőzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm társkeresőzik továbbra is, beszéljek vele erről? F/24

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már három hónapja együtt vagyunk és jól működik a kapcsolatunk. A megismerkedésünk előtt 3-4 hónappal regisztráltam a Tinderen, de vele személyesen ismerkedtem meg. A kapcsolatunk legelején viszont láttam, hogy ő is rajta van ezen a társkeresőn, de akkor még nem szóltam neki erről. Néhány hete hosszabb idő után újra felmentem az oldalra és ismét találkoztam vele, sőt új képeket tett fel azóta, tehát aktívkodik. Ez egy kicsit szöget ütött a fejembe, de megbízom benne és továbbra sem hoztam elő a témát. Ennek ellenére úgy érzem mégis beszélnünk kellene erről, csak félek, hogy azt hiszi nem bízom meg benne és elrontanám ezzel az egészet. Szerintetek előhozzam neki ezt a témát, vagy ne?

2020. márc. 20. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elő ám.
2020. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Én azonnal kérdőre vontam volna ott helyben!
2020. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha téged ez nem zavar, akkor inkább hagyd, hadd gyűjtse a skalpokat...
2020. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez már nem bizalom kérdése, amiről írsz azok száraz tények. Veled megismerkedett, és azóta is tinderezik úgy,hogy aktív, még új képeket is tett fel, tehát azt sem mondhatja,hogy megfeledkezett arról,hogy törölje az oldalról magát.


Egyértelmű,hogy kérdezz rá, és tisztázzátok. Enélkül egy lépést se tovább..

2020. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Megbízol benne? Nagy pofáraesés lesz...
2020. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Készülj fel, hogy megfordítja a dolgot, és elkezd téged vádolni, hogy társkeresőzöl. Esetleg felháborodik, hogy "nyomozol utána". Megtörtént eset alapján.
2020. márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Pff.. Az a baj, ha ezt felhozod neki, akkor még Te leszel a gazember, amiért "kutakodsz a dolgai között".
2020. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
Nyugi, ugyanezt csinálja a többi is, csak nincs rá bizonyíték (vagy nem online módon csinálja). Várja a még nagyobb herceget folyamatosan... A nők nem tudnak másik embert szeretni, ők csak saját magukat, akinek jár a legjobb. Te csak eszköz vagy számára, majd jön egy másik eszköz amivel jobban jár. Kizárólag saját érdekei alapján cselekednek. A te nőstény példányod meg pofátlan is ráadásul. Én a helyedben 2x megrántanám, hogy ne felejtse el kit vágott át, majd utcára tenném. Ha nem érti miért, majd megérti. Kifogás, nyavajgás nem számít. Nem kell embernek nézni, kitenni, elromlott, megbokrosodott. Ennyi. Ha nem érti, akkor meg halljon meg bután. Amilyen az adjon isten......
2020. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

Azt csak te gondolod, hogy jól működik a kapcsolatotok.

Ő továbbra is keresi az igazit, de addig beéri veled is.

Mit lehetne ezen megbeszélni?

2020. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Keresi a mégjobbat.Nőként mondom, hogy hülye vagy, ha megbízol benne.
2020. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!