Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek beszéljek vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beszéljek vele, vagy hagyjam? Hogy lehetne jó útra téríteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egy egyetemre jártunk, szerelmes volt belém, tényleg őszintén. Előtte nem volt egy mintaember. Mivel gazdag család elkényeztetett fia, nem nagyon motiválta semmi, csak úgy céltalanul vegetált, viszont a közelemben megemberesedett, elkezdett rendesen tanulni, egyetem mellett dolgozni, célokat tűzött ki magának. Eleinte csak flörtölt velem, nem tudtam, hogy ez komoly, több hónap után derült ki számomra, hogy tényleg nagyon belém szeretett. Én elképzelni sem tudtam vele kapcsolatot és meg is mondtam neki, ő ezt nagyon nehezen dolgozta fel, látszott rajta, h nagyon megviseli, de végül belenyugodott és tök rendes volt velem, nem nyomult, de nem is nézett levegőnek amíg tartott az egyetem végig imponálni akart nekem ezért éltanulóvá vált, pedig korábban épphogy csak megvolt neki a 2-es. Diplomaosztón találkoztam vele utoljára, ami télen volt,lassan egy éve, akkor úgy tűnt, minden rendben vele. Most egy közös évfolyamtársunktól megtudtam, hogy azóta teljesen elkallódott, otthagyta a munkahelyét, nem csinál semmit, csak a haverjaival jár el bulizni meg kocsmázni, szerencsejátékozni. Rossz dolog, hogy ez történt vele, mert egy nagyon okos és jószívű srác egyébként. Azon gondolkoztam, én jobb belátásra bírhatnám, de nem biztos, hogy jó ötlet, mert az is lehet ,hogy csak még jobban felzaklatnám. Ti mit gondoltok?
2017. okt. 21. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak még jobban felzaklatnád :(
2017. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te dolgod. Ha megkeresne, hogy baj van és szüksége lenne segítségre, akkor segíts, de így, keresetlenül, szerintem nem kell beleavatkoznod.
2017. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te kötelességed az ő privát problémáit megoldani. Lehet, hogy szerelmes volt beléd, de be vedd már magadra az összes terhét, nyűgjét bűntudatból. Felnőtt férfi, megoldja.
2017. okt. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont lehet h te kellesz neki,és o is ugyan ugy gondolja mint te, h nem akar felzaklatni, es azt hiszi h nincs ra szükséged.Szerintem tehetsz egy probat, kitudja, meddig lesztek aztan jóba
2018. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!