Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek erről a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A helyzet kicsit bonyolult de megpróbáom érthetően megfogalmazni.

A legjobb barátnőmnek akivel tényleg alapvetően mindent meg tudunk beszélni bejött egy férfi de nem komolyan, leginkább csak pár szót váltottak ,csak úgy megjegyezte hogy jól néz ki, bejön neki stb. kb egy évvel ezelőtt.

Nekem akkor nem. Pontosabban meg sem fordult a fejemben.

Aztán úgy alakult hogy én ezt a férfit jobban megismertem, alkalmam nyílt rá hogy néha egy társaságban legyünk, beszélgessünk, közelebbről megismerjem. De ez sem mostanában volt már (kb. az ősz folyamán).

És az a helyzet hogy nekem is tetszik, de komolyan. Sőt, igazából bele is tudnék szeretni,csak még próbálom kontrollalni az érzelmeimet hogy ne essek pofára.

A lényeg hogy, egyszer egy baráti összejövetelen , kissé becsiccsentve ugyan, de elmondtam a barátnőmnek,hogy komolyan tetszik nekem a férfi (ugyan előtte céloztam rá, de lehet nem értette). Mert elkezdtek nekem rosszul esni a megjegyzései amiket rá tesz főleg hogy az ő részéről nem komoly.

Ezt akkor úgy tűnt megérti, elfogadja, mondja hogy tudja, számára nem olyan fontos stb.

Ennek ellenére a mai napig vannak olyan megjegyzései, tettei amkket nem tudok ezzel kapcsolatban tolerálni. Azon gondolkodom,hogy mindjam meg ezt neki. Tényleg jó a kapcsolatunk, nem afféla álbarátságról,van szó, de már nem bírom elviselni ha arra tesz megjegyzéseket hogy x-ért így meg úgy mennyire odavan. Úgy hogy közben más (is) tetszik neki.

Hogy mondjam meg neki hogy álljon le ezekkel a megjegyzésekkel mert mar nagyon zavar és bánt. Nem szeretném nyilván ha a barátságunk valami ilyesmi miatt menne tönkre. Csak már nagyon emészt mert részemről ez jóval több mint 'terepszemle'.

Hogyan mondjam meg neki hogy álljon le ezekkel a megjegyzésekkel? Mégis elég hülyén venné ki magát ha én kvázi 'megtiltom'. Nyilvan nem azt szeretnem.



2019. jún. 11. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem sikerült teljesen érthetően megfogalmazni, de mindegy.

Miért zavar hogy miket mond? És ha ennyire bejön ez a férfi akkor miért nem kezdeményezel?

Valamiért a fogalmazásodból és a hozzáállásodból az jön le hogy 14 éves vagy

2019. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem hogy kicsit kusza lett, tegnap este volt már amikor leírtam a szöveget, csak ma írtam ki a kérdést.

23 vagyok amúgy:D

Hogy miért nem kezdeményezek konkrétan, az a kérdés szempontjából irreleváns.

Lényeg a lényeg hogy a részemről ez komoly, komolyan tetszik ez a férfi és zavar ha olyasmi megjegyzéseket tesz hogy neki (mármint a barátnőmnek) bejön.

2019. jún. 11. 12:19
 3/12 A kérdező kommentje:
Az elírásokért bocsánat, késő este írtam a szöveget csak ma írtam ki a kérdést.
2019. jún. 11. 12:20
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Szerintem a baratnod nem veszi teljesen komolyan, amit mondasz, lehet meg mindig tul sejtelmesen fogalmazol. Jojj ossze a ferfivel, hadd lassa, hogy ez komoly.

2. Nem albaratsag, ja persze... Ilyet az ember egyszeruen nem csinal. Korabban is volt olyan, hogy a kapcsolatotokban o akart lenni a dominans fel? Ez a csipkelodes reszerol lehet amolyan "tudd hol a helyed" jelzes, tudd ki a kiralyno a mehkasban.

3. Vaaaaagy, jobban bejon neki ez a ferfi, mint hiszed. Ebben az esetben sem szep, amit tesz.

2019. jún. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Stip-stop! Mint a dedóban.

Az a helyzet, hogy lófas2 közötök nincs a pasihoz, csak ácsingóztok utána. Neki is lehet utána vágyakozni, meg neked is. Meg rajtatok kívül még bárkinek.


Nem azé a madár, aki látja. Hanem aki meg tudja fogni!

2019. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Valoban, otos valaszolonal az igazsag. :D
2019. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Fuu látom nagyon sz*rul fogalmaztam mert nem jön át. Nem ácsingózunk mint ahogy valaki fogalmaz.

Általában pont hogy én vagyok a "dominánsabb" de nem így mondanám. Én vagyok aki közvetlenebb, többet beszél stb. Nem is ez a lényeg.

A lényeg hogy azt akarom hogy mégértse a részemről ez komoly. Mert én nem teszek megjegyzéseket arra a pasira aki tudom hogy a másiknak tetszik. Ennyi. Mert szerintem nem illik. Függetlenül attól,hogy van-e köztük,valami vagy sem.

Le lehet oltani hogy hülyeség, de nem ez volt a kérdésem.

Arra valaki tudna tanácsot adni hogy hogyan mondjam meg neki hogy nekem ez rosszul esik és álljon le ezzel.

Nem arra vonatkozott a kérdésem hogy

ki szerint hülyeség.

2019. jún. 11. 14:37
 8/12 anonim ***** válasza:

"azt akarom hogy mégértse a részemről ez komoly. Mert én nem teszek megjegyzéseket arra a pasira aki tudom hogy a másiknak tetszik. Ennyi. Mert szerintem nem illik."

Ezt igy mondd meg neki. Ha ebbol sem ert akkor vagy nem tisztel semennyire vagy autista.

2019. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ezt értem de nem néz ki hülyén hogy kvázi "megtiltom" neki hogy beszéljen valakiről? Nyilván nem bunkón kérném meg.
2019. jún. 11. 18:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy nem te vagy a dominans. :)

A baratnod konkretan _bunko_ veled, de te meg boven az illedelmesseg hataran belul maradva egy szimpla figyelmeztetestol is felsz. Ha meltatlannak erzed a viselkedeset es te ilyet nem tennel vele akkor mondd csak meg neki a dolgokat ilyen kristalytisztan, nem kell plusz udvariassagi koroket lefutni.

2019. jún. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!