Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy sràcba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy sràcba aki foglalt. Van esèlyem?

Figyelt kérdés

Csak neten beszéltünk még, és telefonon.Sejti, hogy mit érzek, ő is így érez, számomra ő a tökéletes, a személyisège, a humora, minden egyből megfogott.Egyedül az aggaszt, hogy nem tudom hogy egyezik-e az értékrendünk kèpes-e monogámiára ès a hűségre mert nekem ez nagyon fontos.Soha nem lennék szerető, illetve nem viselném el, hogy másodrangú vagyok egy kapcsolatban,ezért nem megyek túl messzire csak flört.Letámadni sem szeretnèm, hogy na döntse el mi legyen, kényszerrel semmire sem megyek, azt szeretnèm hogy azért legyen velem,mert engem akar nem mást,és azért legyen hűsèges mert szeret.

Tud valaki siker sztorit?

25L



2020. márc. 20. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerinted, ha valaki a párkapcsolata mellett veled flörtöl, az olyan nagyon fontosnak tartja a hűséget? Gondolkozz már basszus...
2020. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%
9 és 11es lehet hogy nagyon régóta együtt vannak, esetleg a lány tök normális csak már ellaposodott a kapcsolat. Azért abból a kapcsolatból nehezebb kilépni csak úgy.
2020. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

#13

És ha a kérdező csajjal is ellaposodik minden, ugyanúgy fog flörtölni mellette más lányokkal? És ha lesz valaki más kilátásban, a kérdezőt is lecseréli? Mert én a kérdező helyében biztos tartanék ettől. Többi gondolatomat már leírták az előttem válaszolók. Nem várhatsz hűséget tőle és az is furcsa, hogy neked fontos a monogámia stb de pont egy foglalt pasira vadászol. Keress egy szinglit, sok normális egyedülálló srác van hidd el.

2020. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehetsz szerelmes, ha még nem találkoztatok.

Ahogy írták is a többiek, egyrészt ne kezdj foglalt emberrel, másrészt, nagyon jófej, ha a nője mellett veled is beszél, meg gondolom még 5 másikkal... :D

2020. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
Neked, hogy esne ilyen helyzetben és milyen már az ilyen srác veled is megtenné ugyanúgy elhagyna egy másikért.
2020. márc. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!