Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az új barátnőm önkéntes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátnőm önkéntes karanténba vonul, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Négy hete találkoztam egy lánnyal, és nagyon szerelmes lettem. Szinte minden napot együtt töltöttünk. Viszont, ahogyan egyre jobban tombol a koronavírus járvány, ő úgy döntött, hogy önkéntes karanténba vonul, mert a 60 éves anyukájával él és nagyon félti.


Én alapból össze vagyok törve kicsit, mert a három munkámból mindegyik gyenge lábakon áll most, és még ez is, hogy egyedül kell üljek a lakásban egész nap kikészít. Megértem a döntését teljesen, de úgy élem ezt meg, mintha szakítottunk volna. Nyílván, ha csak 1 vagy 2 hétig tart ez, akkor semmi gond, de a híreket tekintve, a java még csak hátra van, lehetséges, hogy hónapokig nem látjuk egymást, amit valószínű nem él túl egy ilyen friss kapcsolat.


Össze vagyok törve, nem tudok koncentrálni, nem megy az itthonról való munka, és még a friss barátnőmet sem láthatom. Szörnyen érzem magam.



2020. márc. 23. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne élne túl? Nem fog ismerkedni mással, gondolom, te sem.
2020. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Neten tudtok beszélni ugyanúgy, nem kell pánikolni. Azért azt megjegyezném hogy érdekesen fogalmazol, kezdve hogy félsz hogy egyedül ülsz majd a lakásodban vagy hogy már szakításként éled meg. Valamit ezzel jó lenne kezdeni, mert nem mondanám normálisnak.
2020. márc. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

De szánalmas és gyerekes vagy. Nőj már fel agyilag, könyörgöm és ne sajnáltasd magad.


"Megértem a döntését teljesen, de úgy élem ezt meg, mintha szakítottunk volna. "

Önző egoista éretlen kisgyerek vagy. Dehogy érted ezt meg. Ha megértenéd, akkor nem hisztiznél így!


Foglald le magad otthon. Koncentrálj a munkádra, esetleg végezz nagytakarítást..stb.


Tudod, feltalálták a skype-ot, lehet videóchatelni. Vagy újat mondtam ezzel?

2020. márc. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 abszolút igazad van. Teljesen kapcsolat és társaság függő vagyok, nem vagyok képes egyedül itthon ülni, a home office is kikészít, pedig még csak egy hete tart ez az egész. Bár, lehet ez egy jó alkalom, hogy szembenézzek a démonaimmal.
2020. márc. 23. 09:36
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Igazad van teljesen, gyenge vagyok érzelmileg, és jártam is pszichológushoz, próbáltam ezen dolgozni, de nem sikerült eddig, sajnálom. Megpróbálom ezt befejezni, mert lehet, hogy nem a karantén, hanem a hisztim az igazán nagy probléma.
2020. márc. 23. 09:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most egy csomó pszichológus felajánlotta ingyen a segítségét ahhoz, hogy az emberek ezt az egész járványhelyzetet és a vele kapcsolatos szorongásokat feldolgozzák; javaslom, hogy keresd fel valamelyiküket.
2020. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Jesszusom, isten mentsen az ilyenektöl, mint te. Te az a tipus vagy, aki aztan kesöbb erzelmileg zsarolni fog, ha valami nem ugy alakul, ahogy ö elkepzeli.
2020. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg egyedül is jól érezni magadat.
2020. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hisztizz csak, de a lány előtt is, hadd tudja meg, hogy milyen emberrel jött össze. Ha van egy kis esze, akkor tényleg vége lesz ennek a kapcsolatnak, de nem a karantén miatt, hanem a kapcsolatfüggő, társaságfüggő, hisztis, éretlen, beteg személyiséged miatt.

Tökéletes alkalom arra, hogy végre egyedül maradj a gondolataiddal és rágyere, mitől menekülsz ennyire.

2020. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 tudom, köszönöm a válaszodat. ezt fogom tenni, szembenézek a démonaimmal, nem menekülök a farkasok órája elől többet. és lehet, hogy ez a karantén még jót is fog nekem tenni emberileg.
2020. márc. 23. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!