Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az új barátnőm önkéntes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátnőm önkéntes karanténba vonul, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Négy hete találkoztam egy lánnyal, és nagyon szerelmes lettem. Szinte minden napot együtt töltöttünk. Viszont, ahogyan egyre jobban tombol a koronavírus járvány, ő úgy döntött, hogy önkéntes karanténba vonul, mert a 60 éves anyukájával él és nagyon félti.


Én alapból össze vagyok törve kicsit, mert a három munkámból mindegyik gyenge lábakon áll most, és még ez is, hogy egyedül kell üljek a lakásban egész nap kikészít. Megértem a döntését teljesen, de úgy élem ezt meg, mintha szakítottunk volna. Nyílván, ha csak 1 vagy 2 hétig tart ez, akkor semmi gond, de a híreket tekintve, a java még csak hátra van, lehetséges, hogy hónapokig nem látjuk egymást, amit valószínű nem él túl egy ilyen friss kapcsolat.


Össze vagyok törve, nem tudok koncentrálni, nem megy az itthonról való munka, és még a friss barátnőmet sem láthatom. Szörnyen érzem magam.



2020. márc. 23. 09:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%
Még ennyi bunkót istenem... Kérdező, én átérzem a helyzeted, ha szeretnél erről beszélgetni írj rám nyugodtan.
2020. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vonulj önkéntes cölibátusba egy időre.
2020. márc. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el minden választ, és szerintem a nagy többség válaszára nem is kéne odafigyelned.


Viszont jót mosolyogtam, mikor írtad, hogy a "hisztid", nos nagyon őszinte és jó ember lehetsz, hogy van egyfajta önkritikád, de szerintem nem hisztizel szóval ebben a dologban tévedsz magaddal kapcsolatban, csak szomorú vagy, mert épphogy megismerted az új barátnőd, és mivel a barátnődnek idős az anyukája, és félti, ezért egy ideig nem találkoztok.


Miket dolgozol? Hátha tudok tippet adni, hogy tudj koncentrálni.


A home office amúgy jó dolog szerintem!


Amúgy nem igazán értem, hogy miért nem videochateltek?


Náluk is voltál már?

2020. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csa friss szerelmes a kérdező! Nem írt semmi olyat ami fröcsögő vagy köpcösködő a lány és anyukája irányába.


És valószínűleg mind a ketten 20-as éveik elején vagy közepén vannak.


Csak egy jó tanács, friss kapcsolat is túlélhet ilyet, sőt lehet még erősebb is lesz.


Itt is csak ezt tudom mondani, hogy szedjél magne-b6-ot, c-vitamint, egyél sok banánt, igyál két liter vizet, teát, elalvás előtt valami nyugtató gyógynövény teát. pl. kamilla, vagy citromfű, de a citromfűnél tudni kell hogy hogy kell adagolni, a kevesebb nyugtat, filteresbe is csak 1 vagy 2 percig hagyd a vízbe, de ha szedsz valamilyen gyógyszert, akkor előtte konzultálj a gyógyszerésszel ők meg tudják mondani, hogy ihatsz e ilyen gyógynövény teát a gyógyszereddel együtt, ha szedsz valamit.


Vegyél citromfüves, vagy levendulás habfürdőt, tusfürdőt, fürdősót, és kezd el felfogni ezt az egész dolgot úgy, hogy míg otthon vagy, addig tanulhatsz több mindent, pl. főzni is, és mikor először együtt leszel a friss barátnőddel, akkor gyertyafényes vacsorával tudod várni, amit te főztél neki, és nevelgess a barátnődnek cserépbe valami virágot, amit majd odaadsz neki mikor találkoztok. Nevezd is el a virágot. :D


Több most nem jut eszembe de majd később visszanézek.

2020. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!