Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyre több önkéntes szakértő van?

Figyelt kérdés
Például párkapcsolati szakértő,csajozási szakértő,pasizási szakértő,szexualitás szakértő,stb... mind hirdeti a workshopját meg ilyen olyan tanfolyam meg előadás meg ezt így meg úgy csináld le akasztják a jó kis pénzt is,aztán meg még maguk is keverednek olyan helyzetekbe amiről tanítani próbálnak.Nagyon azt látom ez a sok szarság egy hatalmas parasztvakítás,jó lehet van akinek segít valamennyit,de akkor is vakítás.Valaki pl el kezd fogyókúrázni tegyük fel sikerül neki lefogyni akkor rögtön kinevezi magát életmód tanácsadónak meg sorolhatnám,meg a sok gagyi tanfolyam.Tényleg ez kell az embereknek?Tudom,hogy sokan vagyunk akik egy szinten meg rekedtek de nem kéne kihasználni meg magunk is tehetünk valamennyit.Egyébként pl a nagy párkapcsolati meg egyéb tanácsadók ellenére is elég sok szar kapcsolat vagy tönkremenő kapcsolat van.

2019. febr. 12. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Na, te meg a szakértőkről szakértősködsz :D
2019. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pont most olvastam egy szerelemsuttogó hirdetését jó kis akciók van nála most :)
2019. febr. 12. 20:01
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Én a babahordozást tanító véranyukáktól kapok heveny agyfaszt. Mintha egy youtube videóból nem tudna az ember magára kötni egy szaros kendőt,ezek meg oktatják mert unatkoznak otthon a gyerekkel..
2019. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

#3: Lelövöm a poént: A youtube videókat is hordozási szakértő készíti. Kár volt idepötyögni.


Kérdező: kereslet-kínálat. Ha van, aki fizet érte, és legális, miért ne lehetne? Senkinek sem kötelező ezekre úgy elmenni, azt se nézi meg, hogy ki tartja. Aki meg igen, az pont meg is érdemli, hogy rendesen lehúzzák.

2019. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
És mi a fac a szakértőség egy sál magadra csavarásában úgy hogy mucika ne fulladjon meg és ne is dobjon egy hátraszaltót ha megmozdul? Hány évig kellett hozzá egyetemre járni? Vicc. Én pl. ezek nélkül is meg tudtam kötni és röhögök a markomba a "szakértőkön".
2019. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#5: Nem tudom, hogy ki lépett a tyúkszemedre, gondolom beszólt valaki, hogy xarul van a gyerek a kendőben.

De a példád minden szempontból rossz.

1. A hordozási szakértő elvégzi a megfelelő képzést, nem csak úgy gondol egyet, hogy ő mától az.

2. Nem húz le, mert minden hurci klubban ingyen megtanít kötni (is).

3. Az is szakértő, akinek a videójából te tanulsz.

Ez olyan, mint arra hivatkozni, hogy pua táborba nem mész, mert hülyeség az egész, nem tudnak semmit. Inkább a Max Lover és a Phenis Deluxe videókból tanulsz csajozni.


Ne itt égesd magad, inkább menj át a gyerekes topicba, írj ki egy kamu kérdést kenguru vásárlásról vagy nyilvános szoptatásról, arra harapnak a hozzád hasonló észlények.

2019. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

#3


Én se rajongok értük, de mit foglalkozol velük...? Tipikusan olyan zárt közösség ezek a véranyák, ahová normális ember nem megy, kivéve ha gyerekek szarásáról akar valaki olvasgatni.


Simán kikerülhetőek, ugyanúgy mint az erkölcsi magaslatról őrjöngő vallásosak, a "magyarozó" hipsterek vagy a nagyon okos 200 kg focifan öregek.

2019. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Lassan már a gyereket is a szakértő csinálja. :D Amúgy megadtad a választ, jól fizet. :)

32/f

2019. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Gyerekcsinálási szakértő vagyok.

100 forint a kislány, 200 a kisfiú. Ha nem sikerül, akkor 100% pénzvisszafizetési garanciát vállalok!

2019. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#9. Ha tudsz lovat, egy shire-re befizetnék. Az mennyi?

32/f

2019. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!