Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavarna ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a barátotok jóban lenne a volt barátnöjével?

Figyelt kérdés
Írnak, néha hívnak ha úgy jön ki találkoznak is. A volt barátnönek is van új kapcsolata.
2020. márc. 27. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Furcsa, de engem valamiért a hívogatás zavarna. :D

A többi nem, én is jóban vagyok az exemmel.

2020. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs okom gyanakodni, hogy lenne köztük bármi több, mint jó viszony vagy barátság, ha nem titkolja az ilyesmit, akkor nem zavar. Nem véletlenül ex.
2020. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem zavarna. Mi az exemmel legjobb barátok vagyunk, de nem véletlen, hogy ex. Nekem új párom van, akit imádok, a volt párom is csajozik (néha még segíteni is szoktam neki, hogy mit mondjon vagy hogyan álljon a csajszihoz, ha úgy jön ki). A párom is jóban van egy exével, ők sem véletlenül mentek szét.


Ha nem titkolózik, nem sunnyog, nem a kapcsolatunk rovására megy, szerintem ezzel semmi baj nincs. Attól még, hogy két ember párként nem funkcionált jól, barátként simán működhet.

2020. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen gyakran hívogatnak vagy találkoznak. Heti rendszerességgel még oké lenne, napi szinten már nem, legyenek már mindketten ennyi tisztelettel a párjuk felé (nyilván kivétel, ha van gyerek is, és tényleg miatta kell beszélni többször).
2020. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

A lány barátokkal semmi bajom, de én sem tartogatok olyan embereket magam körül, akikkel több is volt barátságnál. Nekem nem ér annyit ez, hogy feszültséget és bizalmatlanságot gerjesszek vele, akivel pedig egyszer vége lett, úgy érzem, nincs már dolgunk egymással barátilag sem. Elvárom ezt fordítva is.

2020. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Igen, sőt, ez nálam jelzés, hogy túl lazán kezeli a dolgokat. Mert akinek tényleg komoly érzelmei voltak, aznem tud jóban lenni az exével.
2020. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. Nekem minden korábbi kapcsolatom le lett zárva, hasonlót várok el a másiktól is, de ha annyira barátok akartak maradni és működik is, néha dumálnak, akkor nem érdekel. Találkák viszont valahogy nem...
2020. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!