Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Át mehetek a barátnőmhöz, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át mehetek a barátnőmhöz, aki másik településen lakik?

Figyelt kérdés

Szaisztok!


Elolvastam ezt a kormányrendeletet a kijárási korlátozásról. Nekem a barátnőm nem a városban lakik, ahol lakom, hanem egy faluban a várostól 20 percre autóval. Ha nem találkozom senkivel és háztól-házig autóval megyek át mehetek hozzá jelen helyzetben? Vagy szabálysértést követek el ezzel? Mert nagyon nem egyértelmű sajnos.



2020. márc. 28. 09:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem bírnak otthon maradni az emberek, akkor mégtovább fog tartani :) Én itthon vagyok több mint két hete, édesanyám a kórházban dolgozik és mindennap gyömörgöcsöm van mikor fog valami történni vele. Szánalmas h emberek ennyire nem tudják félrerakni az önös vágyaikat egy ilyen helyzetben , veszélyeztetve ezzel sok embert..
2020. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
57%
Majd ha a te nagyszülődet kell lekapcsolni a gépről mert a fiatal életet előbb fogják menteni,és ha túlterhelt lesz az egészségügy akkor dönteni kell kinek adnak esélyt.. akkor majd gondolj vissza erre, mennyire érte meg átmenni/ hazudni a rendőrnek
2020. márc. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Pontozzatok le nyugodtan, jezus ...
2020. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
58%
#13 ! Én is ezt néztem, hogy aki azt merte mondani, hogy nem mehetsz, azt mint lepontozták. felelőtlen mind, nekik senki nem merje megmondani, hogy mit tegyenek! Aztán majd csodálkoznak ha nemcsak a barátnőhöz nem mehetnek, hanem még a rokonhoz se majd be az intenzívre, mikor miattuk odakerül.
2020. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
56%
Igen, csak az lesz a sajnálatos, ha tényleg összeomlik az egeszségügy, nem lesz mindenkinek gép. És az ilyen felelőtlen embereket fogják menteni, egészségügyi dolgozok életét kockáztatva. Mert neki fontos volt barátnőzni. Sajnálatos, ilyen a magyar nép
2020. márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%
Az gondolom senki nem emlegeti, hogy az EU 2000 milliárd forintot adott konkrétan Magyarországnak a járvány elleni védekezésre. Ebből azért lehetne venni pár gépet stb. Az egészségügy legfeljebb azért omlik majd össze, mert eldugják ezt a pénzt, nem azért mert nincs rá.
2020. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
61%
83%, nem a mondandóddal van a baj, hanem a stílusoddal....
2020. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
64%
Ez a magyar, akkora egy suttyó népség, hogy az kimondhatatlan XD
2020. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
48%
17, ne haragudjatok, hát a csapból is ez folyik kb ket hete h ne menjetek nagyon sehova ha nem muszaj. Végre valamiféle rendelet is született erről és vannak akik még mindig értetlenkednek. Ebben a feszült helyzetben, nem tudok már erre máshogy reagálni.
2020. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
52%

#17 ! Nincs baj a stílussal, csak olvass vissza, hogy anyukája ott dolgozik a frontvonalban, ahogy én párom is az intezíven van, egy falnyira a koronások mellett, és a jövő héten neki is oda kell mennie, ápolni őket.

Sok hozzászóló egyszerűen nem fogja fel, hogy nem lehet csak úgy mászkálni, mert nem bírják ki nőzés nélkül. Csak azzal foglalkoznak, hogy hogyan játszák ki a szabályokat, ezzel meg pont a mi hozzátartozóik munkáját, és kollégáinak életét nehezítik meg az országban, mert akár akaratlanul is terjeszthetik a vírust. Nézd csak meg mi van az olaszoknál, ahhoz képest még istenes a helyzet, de ha nem vigyázunk akkor könnyen itt is ez lehet.

Mi már ma sem tudunk találkozni, pedig a párszáz méterre lakunk egymástól, és mégsem azon agyalunk, hogy hogyan játszuk ki a rendszert. Ráadásul úgy néz ki, hogy ez idő alatt, míg a koronásokkal kell foglalkoznia, addig a vele lakó gyerekeivel sem tud majd találkozni, nemhogy velem.

44F

2020. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!