Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Át mehetek a barátnőmhöz, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át mehetek a barátnőmhöz, aki másik településen lakik?

Figyelt kérdés

Szaisztok!


Elolvastam ezt a kormányrendeletet a kijárási korlátozásról. Nekem a barátnőm nem a városban lakik, ahol lakom, hanem egy faluban a várostól 20 percre autóval. Ha nem találkozom senkivel és háztól-házig autóval megyek át mehetek hozzá jelen helyzetben? Vagy szabálysértést követek el ezzel? Mert nagyon nem egyértelmű sajnos.



2020. márc. 28. 09:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem, hogy miért nem lehet mászkálás nélkül kibírni. Nem lehet otthon elfoglalni magatokat? Most van időd játszani, olvasni, otthon edzeni, bármit. Sajnos ez most ilyen időszak, én megértem, hogy hiányzik az embernek a párja, meg a skype, video chat,stb az messze nem ugyanaz, mint egy meghitt személyes együttlét, de most sajnos ez van, majd vége lesz ennek is egyszer, remélem minél hamarabb.
2020. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
25%
#21: családi házban élő ember könnyen elvan az udvaron is, vagy bent, mert nincs falszomszédja, de egy panelban élő mit csináljon egész nap? Főleg, ha hallja a szomszédot fúrni, kopácsolni, elefántként járni a lakásban. Idegesítő, nyilván vágysz ki a szabadba, hogy kicsit csend lehessen. Főleg, hogy odakint 19 fok van. Én családi házban éltem 2 évvel ezelőttig, akkor költöztem el szüleimtől panelba, mai napig szoknom kell a gyökér szomszédokat, akik vagy felújítanak, vagy húst klopfolnak, széket húznak, szekrényt pakolnak, betoncsizmával a lábukon járnak stb. 🤨
2020. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%
Film, könyv, menj ki a terasztra, főzz, süss, tornázz, tanulj nyelvet, origami, online sakk, számítógépes játékok...........soroljam még? Felnőtt ember vagy, csak el tudod foglalni magad......
2020. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Sportolni, bringázni, túrázni stb. biztos lehet a lakásban. 😅 Azért köszi. 👍
2020. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
54%
Te ilyen hulye vagy vagy segitenek? Felulesek, fekvotamasz..? Van ezer video neten. Nem azt mondom h turazz, meg biciklizz... 😅
2020. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%
Nincs szobafogság! Ki lehet menni a természetbe, de csak egyedül vagy a családdal, de kerülni kell a többieket. Mi is megyünk délután kirándulni a fiaimmal. Viszont a kérdező kérdése ugye nem ez volt. Azt nem lehet!
2020. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Én is társasházban lakom, végülis olyasmi, mint egy panel, több lakás egy háztömbben. Eltudom foglalni magam. Mondjuk azt aláirom, hogy aki családi házhoz szokott, annak kínszenvedés egy panellakás normál körülmények között is, nem hogy így, de muszáj erőt venni magunkon.
2020. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nem kéne most utazgatni, és úgy csinálni, mintha a fiatalság egyfajta immunitást jelentene. Ha egy mód van rá, akkor a valódi letfentartás miatt menj ki az utcára, a lehető legrövidebb időre.

Ez az érdeke mindenkinek. Bennem is mehetnék tombol, mégis a seggemen maradok.

2020. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Mielőtt tovább menne a rinya a felelőtlenségről, gumikesztyűben arcmasszkkal megyek el a saját kocsimig, amiben egyedül ülök és háztól házig azzal megyek és nem álltam meg sehol a tilalom előtt sem. De kicsit merésznek gondolom párkapcsolatok szempontjából, hogy ne találkozzanak az emberek 3-4 hónapig. Szerintem ezzel, amit én csinlnék, kevesebb gondot okozok, mint bármelyik nyugdíjas, aki a boltba slattyog, vagy az, aki tömegközlekedésen utazik. Mindenesetre köszönöm a válaszokat, de sajnálatos, hogy normális hangnemben nem tudtok kommunikálni.
2020. márc. 29. 03:08
 30/32 anonim ***** válasza:
Amennyiben két hétig nem voltál előtte sehol, sem boltban, sem az utcán, csak a lakásodban, és ugyanígy a barátnőd sem, és egyikőtök sem lakik együtt senkivel, csakis ebben az esetben mondható teljesen biztonságosnak a találkozó. Persze attól még szabályt sértettél. Kiváncsi leszek ki hogyan fog elszámolni a lelkiismeretével, ha neadjisten baj lesz. Úgy látszik ennek a népnek is sok sok halott, tilalom és komoly büntetés kell, mire felfogja, hogy felelősséggel tartozik mások egészségéért, életéért.
2020. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!