Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerű férfiként, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű férfiként, mennyire hihető, hogy szeressen engem egy szép nő?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok vonzó férfi. Mackós alkatú, 180 magas, 48 éves, az arcom viszont nem ronda. Vagyonos sem vagyok, egyszerű, néha már szinte unalmas, átlagos életet élek. Sokat csalódtam a nőkben. Ezáltal a hitem megingott a párkereséssel kapcsolatban.

Nemrég újra találkoztam egy rég nem látott szomszéd lánnyal, aki valami fantasztikusan néz ki. Akárcsak Gal Gadot színésznő. Mindig kedveltem őt. Nem csak a megjelenése, a természete is imádni való. Régi barátként fogadott, mintha csak pár napja nem láttuk volna egymást. Mintha egy filmben lennék, úgy érzem magam azóta. Megfogta a kezem és azt kérte, soha ne engedjem el többé. Pár hete együtt vagyunk.

Valahogy nem tudom elhinni mindezt. Nagyon álomszerű!

Mit akarhat tőlem, mit lát bennem egy szép, bájos természetű, nálam 12 évvel fiatalabb nő? Hozzám képest mozgalmas, lendületes életet él. Olyan körökben mozog, amit én elképzelni sem tudok, nem is illenék oda. Mégis, hogy jövök én a képbe?



2020. márc. 31. 11:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem létezik, ez full kamu.


Ma nincs digitális oktatás vagy mi?!

2020. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, lehet nagyon kellemes a személyiséged. Lehet nyugira vágyik, lehet ez csak ideiglenes. Mindenesetre szerintem sportolj sokat :D azzal tudsz vonzóbb lenni, amúgy csak add önmagad és ne kezdj el nagyon nyalni utána, az lelombozó.
2020. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
Az a gyanúm, hogy búfelejtőnek használ az épp aktuális alfa kanja után, ha tényleg Gal Gadot szintű. Használd ki az alkalmat, míg vele vagy, érezzétek jól magatokat, de szerintem a holtodiglanban azért ne reménykedj.
2020. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
85%

Persze hogyne. :D

Rég nem látott távolról ismert szomszéd lány, hazajött megfogta a kezed és ne engedd el soha. :D

Szépet álmodtál, a piszid alul nem lett foltos?

Annyira gyenge kamu, hogy szinte már szánalmas.

Legközelebb jobbat találj ki.

2020. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom minek pontozzátok le azt, aki azt írta, hogy "értékeli végre a normális pasikat is".

Na gyerünk, jöjjön már az összes gyks nőtől egy reális válasz, hogy hányszor szívatta meg magát egy olyan pasival, aki rettentő jól nézet ki, és piszkosul vonzotta, mert jó külleme volt? Szerintem nem egy ilyen pasi baszta már át.


Ezért utálok már élni egyszerűen, mert pár száz éve még nem voltak elterjedve ezek a "tipik" szépfiúk, és az ember tudott magának találni párt. Ma meg, minden a cseszett külsőről szól, meg mindenki azt nézi, hogy kivel van a másikat, aztán ha baráti körökbe kiröhögik, hogy tudsz ilyen alakkal lenni, akkor 90%-ban meg inkább meneszti, meg jaj, nem tudok vonzódni hozzá, blabla.

2020. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, mivel ilyen nincs 😂
2020. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%
#15 Sosem választottam macsó csávókat és álom pasikat. Fiatalon is a stabilitást kerestem. Mi ebben a hihetetlen?
2020. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
58%
#17most magadnak hazudsz vagy nekünk?
2020. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%
Az én kedvesem sem egy ''dzsonidepp''... De nagyon szeretem lassan 2 éve... A tekintete fogott meg.. Az mindent elárvult..
2020. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

# 15: Szia. Én vagyok az "értékeli végre a normális pasikat is" válaszoló.


Igazából fogalmam sincs, bár a nők saját maguknak is hazudnak. Azt mondják, hogy rendes, hűséges társ kell nekik dráma nélkül, de amikor végül találnak egy ilyet dobják, mert számukra ez túl unalmas.


Amúgy meg mindig ezt csinálják:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

Aztán ha pár dugás után dobják őket, jól megvannak lepődve, "nahát, talán tényleg tanulnom kellett volna mások hibáiból. De úgyse fogok, inkább eljátszom ugyanezt még 50* :)"

2020. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!