Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha nem mindig érzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem mindig érzem?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival, nagyon sokszor úgy érzem érzelmeket vált ki belőlem, de pár napja olyan furán érzem magam, még mindig érdekel, de csak közbe - közbe olyan erősen. Mostanában, hogy otthon vagyok a kedvem sem a legjobb, sokszor semmihez nincs kedvem.

2020. ápr. 3. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Talán azt jelenti, hogy alakulgat benned valami vele kapcsolatban, de bizonytalan vagy.
2020. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, néha nagyon erősen jelen van benne, mintha belém szúrna valami, néha meg annyira nem
2020. ápr. 3. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak beszélgess vele szerintem most van kialakulóban a helyzet és bizonytalan vagy.
2020. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
talán félek is egy kicsit
2020. ápr. 4. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak,igen.
2020. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az idő ezt megoldja!
2020. ápr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
egész nap, ő jár a fejemben
2020. ápr. 7. 13:13
 8/8 A kérdező kommentje:
és nem tudom elnyomni
2020. ápr. 7. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!