Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 24 éves srác és 28 éves csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves srác és 28 éves csaj esetében működhet a dolog?

Figyelt kérdés
Természetesen a korkülönbségre gondolok, és mondjuk hosszútávon :) Esetleg tapasztalat valakinek? Az is érdekelne..

2020. ápr. 5. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne működhetne?
2020. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

mert nem ugyanott tartanak stb stb..mást akarnak...

Srác tanul, csaj dolgozik...

2020. ápr. 5. 23:23
 3/11 A kérdező kommentje:
a mást akarnak alatt azt értettem, hogy ezek szoktak lenni a magyarázatok a nem működhetre, ezért is érdekelnek tapasztalatok :)
2020. ápr. 5. 23:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy korkülönbség, ne aggódj. Párom és köztem 7 év van ugyanígy 20onévesen, egyáltalán nem probléma és teljesen jól működik a dolog.
2020. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ti mennyi idősek vagytok ha megkérdezhetem?

egyébként gratulálok :)

2020. ápr. 5. 23:35
 6/11 opened paradise ***** válasza:

Haverom 18 volt, mikor a barátnője 23.

Semmit nem számít a kor.

2020. ápr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jöjjetek össze nyugodtan.

Ez nem nagy korkülönbség; ha bejöttök egymásnak, érdemes megpróbálni.

2020. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szerintem szinte nem is különbség.
2020. ápr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, működhet. Szerintem pont a húszas éveikben járók közt nincsen különbség :)


Egyébként én 27 éves vagyok, egyetemre járok és dolgozom is mellette. A barátom viszont "csak" dolgozik. Sosem volt ebből probléma. Nem igazán eltérőek az "életcélok" és nem is zavarjuk egymást.


Ezzel a példával csak arra szeretnék rávilágítani, hogy kliséknek és közhelyeknek sosem szabad hinni :) Nem jó követendő példák.

Nyugodtan együtt lehettek.

2020. ápr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Az életszakaszok fontosabbak, mint a konkrét életkor.


Nekem volt kapcsolatom, ahol a csaj és köztem alig volt pár év, de én dolgoztam, ő tanult, teljesen más prioritások, más életritmus, más vágyak, és volt, ahol 10 év volt közöttünk, de már a lány is dolgozott, és látszott, hogy azonosak az utak, a célok.



Szerintem nem a 4 év a gáz, hanem az eltérő életszakasz.

2020. ápr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!