Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg mindig szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg mindig szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy szerelmem, a szeretője voltam. Mikor vége lett 3 évig sírtam utána, rá sem tudtam nézni másra. Azóta van férjem, gyerekem. Ő is meghazasodott, és most várják a második gyereküket. De most, hogy ezt megtudtam teljesen magam alatt vagyok megint. Lehet hogy még mindig öt szeretem?
2020. ápr. 5. 23:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
7 éve lett vége, azóta nem tudom elfelejteni.
2020. ápr. 5. 23:49
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Azért ez durva. Mármint oké, megdugott a jó pasi, de ha nem tudsz továbblépni, akkor mi a szarért vállalsz gyereket mással?! Az egész történetben őt és a férjedet sajnálom. Szegény kicsinek jó eséllyel az egész élete el van rontva.
2020. ápr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem kellett volna férjhez menned. Nagyon jól tudod, mit éreztél a férjed iránt, amikor megismerted. Valószínű a közelében se volt annak a szenvedélynek, amit a másik iránt.

Ha vígasztal, sokan vagyunk így. Ez az élet.

2020. ápr. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudlak sajnálni. Még mindig az alfakan szeretőd után epekedsz, pedig ő szexzónázott téged, ergo semmibe vett, csak lyuknak tekintett. A férjed aki meg valószínűleg egy rendes ember erről mit sem tudva teszi le az asztalra a kenyeret a közös gyereketeknek. Tipikus nők már megint, ezért undorodik meg tőletek mindenki.


Szerintem szedd össze magad egyhamar, mert ha emiatt válás lesz, a gyereket nem fogja meghatni, hogy azért van, mert neked másra nedvesedik a bugyid. Ő ugyanúgy meg fogja kérdezni, hogy miért nem laktok már együtt.

2020. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Ne foglalkozz a bétákkal...Sárgák az irigységtől.
2020. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Miért mindig az kell, ami nincs, kedves hölgyek? Már rendesen hányingerem van tőletek, pedig régebben szerettem a női nemet. Ne vedd magadra kérdező, általánosságban beszélek, nem kell velem foglalkozni.
2020. ápr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindig az kell, ami nincs. Én voltam a legboldogabb ember a világon, amikor viszonzottan szerelmes voltam egy ideig. Nem mindenki tud túllépni a szerelmén, és nem sok van az ember életében, főleg nem viszonzott. Teljesen mindegy, milyen rendes srác a következő, ha az ember az előzőt szereti. Egyáltalán nem olyan könnyen pótolható az, akit az ember szeret.
2020. ápr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%

7: Na ja, csak a nők mindig abba szerelmesek akik semmibe veszik őket, meg akiket nem tudnak meghódítani, itt is láthatjuk, hogy egy ilyen miatt 3 éven át képesek sírni.


Aki meg szereti/szeretné őket, azokat ők veszik semmibe, vagy lesz "csak barát", bár ez esetben rosszabb, mert férj és apa lett belőle, így meg már rohadt necces.

2020. ápr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sajnállak. Ez tragikus, de azt tanácsolom neked, hogy szedd össze magad. Van egy férjed és gyereketek is, nem vagy már huszonéves fruska... Felelősségteljesen kell viselkedned, nem pedig ezeréves szexpartnereken pörögni.
2020. ápr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%

Ez f-ság, hogy "ilyen az élet", amit itt előbb írtak


Hogy lehet 7 évig más után epekedni?? Ez nem normális dolog. Férjed gondolom mit sem sejt. Képzeld magad a helyébe.. Az ilyenek miatt abrandulunk ki a női nemből.


Amúgy 7 év alatt tudod mennyit változik egy ember? K-a sokat. Amiért sírsz, amit idealizálsz, a be nem teljesült szerelem már rég nincs. Miért, mi lett volna, ha beteljesül? Néhány év alatt őt is elhasználtad volna és most megint más után sírnál..

2020. ápr. 6. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!