Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb fiú barátomba? Vagy fordítva? Mit akart tőlem?

Figyelt kérdés
Én 22 éves vagyok, 8 éve a legjobb barátok vagyunk. Ő 28 éves. Teljes mértékben megbízok benne, ez fordítva is így van. Mindent megbeszélünk egymással. 2 komoly kapcsolaton vagyok mar túl. Sok dologra ő nyitotta fel a szemem a párkapcsolataimmal kapcsolatban. Kb 2 hónapja 8 év barátság után viszont tett nekem egy olyan ajánlatot,hogy mivel ennyire meg bízunk egymásban és ennyire jó baráti viszonyban vagyunk így feküdjünk le egymással. Többször aludtunk együtt soha nem éreztem,hogy többet lát bennem mint szimpla barát, soha nem ért hozzám úgy nem szólt semmi felreerthetot. Viszont mind ez előtt közvetlenül arról beszélt,hogy kizárólag komoly kapcsolatot szeretne. Gyereket szeretne és neki nem kellenek ilyen se veled se nélküled kapcsolat. Egyre jobban úgy érzem,hogy megszeretném vele tenni, viszont elveszíteni se szeretném semmilyen téren.
2020. ápr. 6. 22:17
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom ,hogy mit érezzek. Igazából nem merem senkivel megbeszélni, és bízok benne,hogy valaki esetleg járt e már hasonlóan.
2020. ápr. 6. 22:25
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha dugtok, akkor már sose lesz olyan, mint előtte. Akár pozitív, akár negatív élmény lesz a szex. Mivel ő ilyen döntési helyzetbe hozott téged, ez már tüske marad köztetek örökre.


Ez ilyen 22-es csapdája. Ha visszautasítod, akkor azért lesz kellemetlen, ha bevállalod, akkor is benne van a pakliban a pofára esés.


Válassz, hogy a barátság kell neked, vagy a barátság extrákkal?


Korábban gondoltál arra, hogy lefeküdnél vele, vagy csak az ajánlat miatt rágódsz rajta?

2020. ápr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Dugásra jó leszel és pont ezzel fogjátok a baráti kapcsolatotokat tönkretenni. De nem kapcsolatra kellesz, ne keverd össze az érzéseket.
2020. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De 8 éven keresztül akkor miért nem kellettem neki dugásra? Miért akarna egy 8 éves nagyon jó kapcsolatot tönkretenni?
2020. ápr. 6. 23:20
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Mert azóta ivarérett felnőtt ember lett, aki tapasztalt ezt-azt, azért. Meg te se 14 éves kislány vagy már.
2020. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tehát csak azért tenné meg velem mert épp nincs más, és mert nem vagyok már gyerek?
2020. ápr. 6. 23:23
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Iiiiigen, pontosan. Nincs lyuk, te kéznél vagy, téged ismer, mint a tenyerét, nincs új ember, kit megszokjon. Tiszta főnyeremény. Talán még lennél is olyan naív, hogy ezek után is "barátok" maradnátok.
2020. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem valamilyen szinten irányítani akar?
2020. ápr. 6. 23:29
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

88%-as ne beszéld már tele a fejét hülyeséggel.


Szerinted tényleg olyan hihetetlen, hogy 8 év barátság után valami többet akarjon? Vagy hogy kialakult benne valami?


Engem inkább az aggaszt, hogy egyből a lefekvést hozta fel. Kérdező te döntsd el, hogy neked párkapcsolat vagy szexkapcsolat kell e, aztán kérdezd meg tőle, hogy ő mit akar. Ha nem ugyanazt akarjátok akkor mondd meg neki, hogy nem.

2020. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

' mivel ennyire meg bízunk egymásban és ennyire jó baráti viszonyban vagyunk így feküdjünk le egymással'

Ki beszélt itt párkapcsolatról? Szerintem senki, szimpla szexről van szó mert éppenséggel nincs más kéznél és veled amúgy is jóban van.

Vagy haverok/net, hülye trend miatt úgy gondolja, h ő is simán tolhatja a legjobb női barátját.

24L

2020. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!