Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha szerelmes lettem a legjobb fiú barátomba?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim alapjan nem igazan mukodik ez a szoros fiu-lany baratsag.

Ugyis mindig tobb lesz az egyik oldalrol, de mikor ez az en oldalamrol tortenik az szamomra a legnehezebb helyzet.

Ha van egy fiú baratom akivel hihetetlenul kozel vagyunk, mindent tudunk egymasrol es raadasul meg jol is nez ki, lehetetlenseg hogy ne szeressek bele. Jelenleg is ez tortent. Fel eve legjobb baratomba elegge nagyon beleestem.

Olyan csodalatot, szeretet es vonzalmat erzek iranta mint eddig meg senki irant. Egy percre nemtudom kiverni a fejembol. Akarmivel is probalkozom. Probaltam mas fiukkal ismerkedni , de mindenkit hozza hasonlitottam tudat alatt es senki sem volt eleg jo hozza kepest.

Es a legrosszabb az hoy felek hogy rajon hogy tobbet erzek iranta mint baratsag, es ezert meg baratibb szintekre viszem mindig a kapcsolatunkat. Kozben meg pont az ellenkezojet szeretnem csak felek az elutasitastol,es hogy elrontana a baratsagunkat ha nem alakulna jol.

Es a helyzet az hogx nem tudom meddig birom meg ezt igy . Valamit lepnem kell. Mindennel jobban szeretem es o is szeret engem nagyon is , de nemtudom hogy ez a barati szeretet atvaltoztathato e valamilyen modon szerelemme. Hogy erjem el hogy ne csak barati szemmel nezzen ram hanem mint ‘baratno jelolt’ ?



2018. dec. 19. 01:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Hát behalok rajtatok. Szingli vagy? Hát ő? Akkor hajrá. Nem, a barátságot nem fogja tönkre tenni, még akkor sem, ha nem működik, amennyiben nem szemétkedtek egymással.

32/f

2018. dec. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Merd meglépni... szerintem sikeres lenns. És erős jó kapcsolat lehetne belőle
2018. dec. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Én hozzámentem feleségül. 10 év, 2 csodás kislány és a harmadik a pocakban mutatja, mennyire jól tettük, hogy léptünk. 😊
2018. dec. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok, kérdező?
2018. dec. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Neked már alapból bejött a pasi, szal várható volt. Megkockáztatom, hogy legbelül sosem tekintettél rá csak barátként.


Mit csinálj? Beszéld meg vele!


Bírom ezeket az agyatlan kérdéseket...

2018. dec. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%
Térdelj le és szeresd!
2018. dec. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az esetek nagy része úgy végződik:

Soha viszont nem látásra.


Sok ilyennek voltam szemtanuja.

+2x tapasztaltam.

A srácból felejtsük el egymást ex lett, dobtam.

A 4 éves barátságom kukába repült, amint a csaj kimondta hogyan érez irántam. (s úgy volt én kísérem egy másik csajhoz, hogy szerelmet valljon, erre oda lépett a másik mellé s onnan motyogta el: Engem szeret... Köpni nyelni nem tudtam)



25/N


Ui.: Alap szabály: Házi nyúlra nem lövünk! - nem véletlen.


Főleg ha egy társaságba jártok, teljesen megölheti az egészet.

Rengeteg esetben csak fellángolás s ezért nem érdemes tönkre tenni az adott közösséget. - keress mást.

2018. dec. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ahogy a fenti válaszok is mutatják: valakinél működik, valakinél nem.
2018. dec. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Na az ilyen miatt sem akarok barátnőt már az életembe.

Minek? Úgy se vagyok, szociális, jó humorú, nagy dumás, jó képű pasi. Aztán ha valamilyen oltári nagy nehézség árán sikerülne is találnom egy barátnőt, tuti félnék az amúgy is alacsony önbecsülésem végett, hogy hamar lelépne az életemből.

2018. dec. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Elmondom a sajat sztorimat, remelem segit a dontesben. Nekem kis koromtol volt egy fiu baratom, anno meg amikor kicsi volt irt nekem egy szerelmes levelet, en nagyon szegyellos es visszahuzodo voltam, meg kicsik is voltunk ugyhogy nem lett semmi belole. Teltek multak az evek, egyre szorosabbbaratsag alakult ki koztunk en pedig egyre inkabb ereztem, hogy el kellene mondanom hogy erzek. Nem mertem, helyette osszejottem egy sraccal aki akkor odavolt ertem. O meg sokaig egyedul volt, es ugyanugy joba maradtunk, a baratomat meg nem birta. Aztan par evvel kesobb osszejott egy lannyal. En hamar rajottem, hogy o nem csak egy futo szerelem volt es hamarosan vege is lett az en kapcsolatomnak. Mostmar mindketten 25 folott jarunk o egyutt a lannyal en meg egyedul...es nagyon sokszor eszembe jut mi lett volna HA.


Mond el neki, ne legyel gyava, ez mar reszedrol ugyis tobb mint baratsag, es hidd el jobb akar egy biztos nemet hallani, mint evekkel kesobb mindenkit hozzamerni, amikor mar szinte biztos, hogy mast fog felesegul venni.. Legyel okos es tanulj masok hibajabol, magadert!

2018. dec. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!