Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Emiatt hátránnyal indulok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt hátránnyal indulok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 éves lány vagyok, lassan 21 éves...és még soha nem volt párkapcsolatom. Voltak olyan srácok akik tetszettek, vagy akiknek én tetszettem, randizni is voltam már, de valahogy soha nem alakult ki több. Normális kapcsolatot akarok, hosszútávút. Egy ideig nem zavart a dolog és most sem azt mondanám hogy zavar, csak egyre többet foglalkoztat a gondolat hogy mi van ha emiatt senkinek sem kellek majd? Olyan sokszor hallottam már hogy a tapasztalanság hátránynak számít, és stb.

Lehet emiatt nem lesz soha párom? Lehet hogy így senki sem fog engem elfogadni?

Előre is köszönöm a válaszaitokat :)



2020. ápr. 6. 23:05
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Nos, nem akkora probléma, nyugi.

A randikban mi sült el rosszul?

Megijedtél?

2020. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen fog múlni. Nincs a homlokodra írva, hogy "tapasztalatlan". 21 évesen meg főleg, nem 40 vagy, hogy ilyeneken aggódj.


Egy normális társ szívesen bevezet majd ebbe a világba, vagy ha ő se tapasztaltabb akkor felfedezitek együtt.

2020. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Ha nincsenek elvarasaid egy kapcsolatról akkor nem zavar.
2020. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem indulsz hátránnyal

Engem egyáltalán nem zavarna, én is hosszútávú kapcsolatban gondolkozom

2020. ápr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Nézd én nem vagyok benne biztos, hogy bombaiztos választ fogok adni, de azért megpróbálom leírni az álláspontomat. Szerintem nem indulsz hátránnyal. Kérlek, felejtsd el azt, hogy nem kellesz senkinek! Ha beképzeled, akkor nem is lesz. Igen, sajnos manapság azt hallani, hogy egyre kevesebb az olyan személy akit ez nem zavar.. :( Aki azért nem szeret, mert tapasztalan vagy az menjen a fenébe! Én is sokszor gondolkodtam ezen, de rá kellett jönnöm, hogy személetet kell váltanom :) "Lesz akiért bármit megteszel, bármilyen tapasztalt/tapasztalatlan vagy, elutasít. De az érem másik oldala: Lesz valaki, aki függetlenül attól milyen vagy, biztosan el fog fogadni." Remélem tudtam segíteni :)

22/F

2020. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes srác, aki komoly kapcsolatot keres, nem fog téged ez miatt kevesebbre tartani.

24F

2020. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj fiúk, lányok, hogy teljesen torz az értékrendetek, értékítéletetek a barátaitok, média hatására. Görcsöltök, mint a xar, hogy ilyen a hajam, olyan a szemem, amolyan a mellem, bicepszem, túl kövér vagyok, túl vékony, túl magas, túl alacsony, túl kicsi a lábam, túl nagy a fogam és közben marhára elfelejtetek önmagatok lenni, élvezni a saját testeteket. 32F
2020. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért vagy így kétségbeesve, ez alapján meg a másik kérdés alapján amit belinkeltek, nagyon intelligens, aranyos lány lehetsz szerintem. Az elején mindenki tapasztalatlan, mégsem marad szingli mindenki. Van aki sokkal később találja meg a párját, a 30-as éveiben akár. Fel a fejjel. 😊
2020. ápr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Én biztos, hogy nem jönnék össze veled komoly kapcsolatra, mert az első párodat biztosan el fogod hagyni. Elvesztegetném veled az időm, és sok fájdalmat okoznál.
2020. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

1) Tapasztalat híján azt a keveset amit tudsz a kapcsolatokról ki tudja honnan szerezted (Hollywood, romantikus könyvek stb), lehet hogy semmi köze a valósághoz. Aztán ki tudja hogy reagalsz ha valami nem olyan mint elkepzelted azok alapján.


2) Nagy eséllyel kíváncsi leszel másra is egy idő után. Szexben és kapcsolatban is. De ez természetes manapság, a kultúra hozzá, nem benned van a hiba. Plusz az ember gyakran nem tudja értékelni a jót amíg be nem verte a fejét és nem tudja felismerni a rosszat amig nem tudja mi az igazán jó.


3) Szex. Várakozas, gatlasossag, gyakorlatlansag ki tudja meddig.


Ha valaki nagyon beléd szeret ezek nem fogják érdekelni de szamolj velük mert elég kockázatos befektetés vagy. Egy tapasztaltam sráccal viszont jól ellenezték. Sok sikert

2020. ápr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!