Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet valamit irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés
1 hónapja beszélgetünk minden nap reggeltől egészen hajnalig. Rögtön válaszol az üzeneteimre, sokat csipkelődünk és szoktunk flörtölni is,bár neki ilyen a személyisége. Nagyon sok személyes dolgot megoszt velem. Visszatérő témáink a párkapcsolatok és a szex, ami viszont elbizonytalanít, hogy nagyon sokat mesél az exéről és egy plátói szerelméről hogy mik történtek velük stb. Ezeket miért osztja meg velem? Szerintem egyértelműen tudja,hogy bejön nekem. Ha tetszenék neki akkor nem mesélne az exeiről,nem?
2020. ápr. 7. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Csaj vagy pasi?

Nem biztato, de nokent mondom, ilyen meg noktol elegge kicsuszik. Tapintatlan.

Pasinal viszont baratsag, lelki szemetes statusz szerintem.

2020. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyátalán nincsen túl az exén, ez inkább "veszélyesen" hangzik, lehet valamilyen pótlék szerepet betöltőt keres a helyére.

Pozitívan nem igazán lehet ezt értelmezni sehogy sem.

2020. ápr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te vagy a lelki szemetese. És keres egy pótlékot is. Kb. ennyi.
2020. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!