Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vok! kérdése:

Mit tegyek ebben a helyzetben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az alábbi problémában vagyok, van egy lány akit megismertem, összebarátkoztunk ez jól ment nagyon is. És elkeztem érezni többet iránta, egyik este elmondtam neki azt hogy nagyon tetszik nekem. A az elején még beszélt lefelé arról hogy elfog múlni és ehez hasonlóságok, de nem múlt el, csak egyre erősebbek lettek iránta az érzelmeim. Utánna ez tudatusult benne hogy én szeretem őt az hogy én más szemmel nézek rá, nem csak úgy mint egy barátra. Telt múlt az idő sokszor kételkedett bennem hogy ő fél és hasonlók mert volt korábban egy nagy csalódása és fél hogy én is ezt teszem vele, sokszor elmondtam ezt neki hogy bennem megbízhat és hasonlók. Úgy vettem észre én is és mondta is hogy ő is többet érez irántam, voltak bókolgatások, becézgetések. Nagyon jól ment minden sokszor mondta hogy kételkedik és hogy nem akarja, egyik nap mégis másik nap mégis, és ez engem úgy fizikailag úgy lelkileg elfáraszt hogy ténylegesen nem bírom ezeket az érzéseket, de szeretem és azért teszem ezt érte. De mindig van egy kételkedése és én ezt már nem értem igazából. Nem rég beszélgettünk dolgokról és szóba jött a barátnője, és (direkt) küldött nekem egy képet róla, és csak annyit tettem hogy megkérdeztem hány éves és hogy ki az mellette a profilján a barátja. Ez azert hozodott fel mert egy kb ilyen témában jött fel ez, jol van, beszélgettünk tovább és bevagja nekem mégsrm akar semmit, ő azért küldte el a baratnőjét hogy mit reagalok rá és azzal hogy én megkerdeztem ezt a két dolgot róla ő azt titulálta azt szűrte le belőle hogy én nekem az bejött és megtetszett a barátnője. Elmondtam neki én szeretem és ha ez lenne nem tettem volna semmit annak az erdekében hogy ő velem legyen(ezt bővebben kifejtettem neki, érzesekkel) mintha nem is érdekelte volna, ez nekem annyirs rosszúl esett hogy szó szerint megkönnyeztem hogy nem bízik bennem, és nem egy hónapja ismerjük egymást, és hogy nem hiszi azt el mennyire szeretem őt. Azt mondta én is olyan vagyoķ mint a többi és nem értem ezzel a két szavammal mi rosszat tettem neki, ő ismer engem a legjobban és megsem hisz és bizik bennem. Titeket kérlek arra hogy segítsetek mit tegyek hogy végre higyjen nekem és ne kelljen ezt minden masodik nap elmondanom neki. Nem bírom ezt a sok érzelem ingadozást amit frlém produkál, elfaradtam már benne de szeretem, nem akarom elengedni. Mit tegyek hogy végre bizzon bennem tudom hogy ő is szeret de már tanácstalan vagyok ez ügyben. Kérném a tanácsaitokat hogy mégis mit tennétek ti egy ilyen helyzetben? Ha ez segít én 20, ő pedig 17 éves.( bocsi ha a kategória nem megfelelő de itt megis tapasztalatból van több) köszönöm a segítségeiteket.

2020. ápr. 7. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy 20 éves vagy, de egy 9 éves szintjén gondolkodsz, és fogalmazol... olyanról hogy LÉNYEG,nem hallottál?
2020. ápr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Gyorsan végig olvastam,nekem az jött le az egészből hogy nem akar tőled többet,és bármiféle kifogással,ha csinálsz is valamilyen fél kis hibát,akkor offol téged.Lehet nem jössz be neki vagy én nemtudom.De az is lehet hogy nembízik megbenned az elöző kapcsolata miatt...

Hogy mit csinálj ilyen helyzetben,én sem tudom azt biztosan,beszélgess még vele,kerülj hozzá közelebb,ismerkedj meg vele jobban,megkell mutatnod neki hogy benned bízhat.

Ha ezek után is ilyen negatívan reagál,elutasít stb,hagyd a fenébe akkor kérdező,mert Te sokkal jobbat érdemelsz,keress olyan lányt akkor aki megbecsül.

2020. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!