Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik, de valami fura?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik, de valami fura?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett, vele olyan témákról is eltudok beszélgetni amiről másokkal még soha sem, elég sok dologban megegyezik a véleményünk és ez is tetszik. A külső meg már csak pont az i-re,viszont amire felfigyeltem hogy nagyon magába van zuhanva,elég negatív gondolatai vannak saját magával kapcsolatban és nem igazán bízik senkiben. Így viszont nem akar közel engedni magához, pedig nem adtam okot arra hogy ne bízzon bennem. Folyamatosan próbálkozom,de lassan kezd felőrölni hogy minden nap van valami ami miatt próbálom vigasztalni,de nem sok sikerrel,mert nem hisz nekem. Pedig mindig ott voltam ha kellett valaki. Mit csináljak,mert tényleg nagyon megtetszett ezek ellenére is és nem szeretném annyiban hagyni a dolgot,de így lehet kénytelen leszek.
2020. ápr. 7. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kénytelen leszel jól mondod.


Nem kell megmentened senkit!

2020. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen évfolyamtársam, teljesen odáig voltam érte.

Neki voltak ilyen dolgai. Egész csoport előtt közölte, hogy őt mindenki leszarja, vagy hogy őt nem kell megvárni. Lökte el az embereket.

Végül feladtam. Rettentően szenvedtem, mert nagyon vonzódtam hozzá.

2020. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ő a férfi, vagy a nő?
2020. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!