Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy senkinek sem kellek, mert csúnya vagyok? 24/L

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 11:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
35%

70%


Ja 100 kérdésből jó ha két csaj sajnáltatja magát, a többi kérdés mind "huszonévesen szűz férfi vagyok, végem?" "férfitöbblet" "ronda pocakos férfi vagyok, de instamodell kell" stb.

Érdekes módon nekem vannak olyan nőismerőseim, akik tényleg nem kellenek senkinek. 37, 40 éves és van köztük ötvenes is. De biztosan hazudok....

2020. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 LazyJones ***** válasza:
85%
#11: Ismertem olyanokat, akiknek az óra megállt, ha ránézett, mégis volt normális, stabil párkapcsolata, és olyanokat is, akik tök átlagosan néztek ki, mégsem jött soha semmi össze nekik. Szerintem a külső sokkal ritkábban kizáró ok, mint bármelyik nem is hajlandó elfogadni.
2020. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%

Én is csúnya vagyok, mutatnal magadról egy képet ha szépen megkerlek?

Hát ha tudok pár szép szóval segiteni, h ne érezd ezt h csúnya vagy.

2020. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%

11# Igen, és ha ráír valaki facebookon vagy a boltban hozzászólnak akkor rögtön leráznak mindenkit. Illetve nem hajlandóak semmit tenni azért, hogy legyen párjuk és odaböfögni egy sziát a paradicsomok között válogató Józsinak, hogy beszélgessenek két mondatot. Ezen kívül ott vannak a társkeresők ahol ne mondja nekem senki hogy 50 levélből egy normális sem akad számukra.


Elhiszem én, hogy nehéz az élet, de nekünk férfiaknak ez az alap. Amíg a nők értéke fiatal korban magától jön, nekünk általában meg kell kűzdeni érte hogy legyen önbizalom, egzisztencia, oda merjünk menni egy nőhöz.


Láttam én már vidám, életrevaló "csúnya" lányt aki nyitott volt és a kisugárzása miatt simán összejöttem volna vele.

2020. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 LazyJones ***** válasza:
#14 Igen, az esetek többségében pont erről van szó :)
2020. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ha a külsőd nem előnyös akkor fejleszd magadat ott is, amennyire tudod, ezt dobta a gép, evvel kell okosnak lenni.


Viszont, ami előny lehet számodra az pedig az, hogy a nők kis részének van önbizalma, magabiztossága, belső vonzereje és rengeteg egyéb belső tulajdonság, amellyel személyes kontakt esetén vonzóvá tudsz válni.


Nyilván ettől nem leszel modell, nem is ezt mondtam.


Egy jó tanácsadóval(pszichológus, viselkedéselemzővel) óriási fejlődést tudsz elérni a belső vonzerőd fejlesztésében.

2020. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
52%

Beérnéd párkapcsolatra nagyon csúnya férfivel is?

Általában ez a kérdés ilyenkor.

Láttam itt már olyan kövér férfit aki konkrétan leírta, hogy neki kövér nő nem kell, de ő azért kelljen a karcsú csinos lánynak.

2020. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
30%
Mindenkinek más a szép. Mindenkinek megvan a párja, csak nem kell elkeseredni, hanem nyitottnak kell lenni a világra. Aztán eljön a nagy "bumm" :) 35/F
2020. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
52%
Én is nehezen dolgoztam fel eleinte, hogy nem vagyok magas, jóképű férfi. Próbáltam változtatni amin tudtam, hogy majd akkor sikeresebb leszek a nőknél. Aztan le sz artam az egészet, csak azt csinálom amihez kedvem van, dolgoztam, tanultam, lett egy csomó pénzem(relatív) amit arra költöttem amire akartam.
2020. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
31%
Nem mindenkinek a külső a fontos.
2020. ápr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!