Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyetemista fiúk nagyrésze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista fiúk nagyrésze szerintetek miért nem akarnak annyira komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 19:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert első az egyetem ebben az időszakban. Lányoknak is,de ők inkább vágynak ilyenkor is egy társasra,nem csak szexre.
2020. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Persze,én lány vagyok és egyetemre járok. Nekem is az az első,de vágyom egy társra,aki szeret. De azt tapasztaltam,hogy az egyetemista fiúk nagyon sokan nem akarnak komoly kapcsolatot.
2020. ápr. 5. 19:35
 3/24 anonim ***** válasza:
25%
Tuti h a tobbseguk akar. En egyet se tudok aki ne akarna. Kiveve talan akinek van noje :D
2020. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék... csak az a gond, hogy a lányok nagy része akivel találkoztam az egyetemen, csak a bulizás ment náluk, a részegedés. Nem tudtam volna bízni egy olyan lányban akinek az ital és a bulik az első, és akiket 2 szó után megfektettek az egyetem "nagymenői".
2020. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

En olyan fiúkkal találkoztam az egyetemen,akik csak meg aakrjak fektetni a lányokat. És nekem nem ilyen kéne

4es te melyik egyetemre jársz?

2020. ápr. 5. 19:44
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező,pacsi.:D

A dolgozó embereknek(főleg,ha nem diplomások)meg nem kellünk.

2020. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé érdekes, egyetemetista vagyok, de nem igazán találtam olyan a közvetlen környezetemben, aki a laza kapcsolatokon túl szeretne valamit egyátalán lányként, aki igen annak már van kapcsolata a másik rész pedig félénk és nem mert nyitni (fogadni a nyitást a másiktól és inkább zárkozótt marad)
2020. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
olyat*
2020. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Sokan akarnak. De a huszonévesek még gyakran nem terveznek túl messzire, érthető okokból. Ráérnek és ezt nőként mondom. Nekem is akkor lett párom, mikor rendeződött az életem és nem vágytam már úgy eljárkálásra és új emberekre. A folyamatos szórakozással és másokkal lógással tönkretettem volna a kapcsolatot és nem is lett volna rá egyenletesen időm a tanulás mellett. Vagy ha igen, minden mást fel kellett volna adnom, amit később a munka mellett nem pótolhattam volna be. Az utolsó évben éreztem úgy először, hogy most már képes lennék úgy élni, hogy a párom is boldog legyen mellettem és képes lennék felelősséggel tartozni a kapcsolat iránt és odatenni magam. Nem akartam szararc lenni senkivel, jártak már velem is úgy, hogy semmilyen szinten nem akartak alkalmazkodni és figyelembe venni, annál rosszabb nincs. Akkor inkább hülyülje ki magát az ember, járkáljon el, tanuljon, menjen Erasmusra, legyen akármilyen körnek a tagja, pályázzon meg höközzön meg amit akar, aztán utána vegye komolyan a következő "feladatát", a közös jövőt valakivel.
2020. ápr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

#9: szivemből szóltál...

Nemrég végeztem az egyetemmel, és még mindig azt tapasztalom az egyetemista lányokkal kapcsolatban, hogy nem tudnak valaki mellett elköteleződni, és nem képesek kitartani a másik mellett, ha már nem az van, amit a kis fejükben elképzeltek.

Várom már én is azt a nőt, aki komoly hozzáállású, tudja, hogy mit akar, és értékeli a másik igyekezetét, őszinteségét, és hűségét.

2020. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!