Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sose voltam még szerelmes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose voltam még szerelmes. Nálatok ez, hogyan működik?

Figyelt kérdés

Lassan 27 éves férfi vagyok de még sosem voltam szerelmes. A csapból is ez folyik de én nem tudom megérteni, hogy ez hogy működik.

Nálatok hogyan megy ez, mi váltja ki, miért van, hogy egyes embereknek 10 kapcsolata is van 27 éves korára és mindegyikben szerelmes volt.

Tudnék élettársat találni de úgy érzem az nem lenne több egy olyan szobatársnál akivel lefekszem, szerelmet pedig nem akarok hazudni senkinek mert nem tartanám túl elegánsnak.



2020. ápr. 9. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztál senkivel akinek a külsője/belsője megfogott volna, majd fogsz.


Nálam amúgy úgy működik hogy van egy csaj haverom akivel sokat hülyülünk együtt és egyszerűen szerelmes lettem bele. Persze az én esetemben ez nem kölcsönös szóval te sokkal jobban jársz azzal hogy nem vagy szerelmes senkibe... :D

2020. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor veled komoly problémák vannak. A legtöbb ember tinikorban legalább egyszer szerelmes lesz. Én állandóan szerelmes voltam hol ebbe, hol abba. Tomboltak a hormonok. Felnőtt korban persze ez már ritkábban fordul elő. Én már 40 éves elmúltam, legutóbb 25 évesen voltam szerelmes, de sajnos csak én éreztem így, a hölgy nem. Jelenlegi páromba sosem voltam szerelmes, sajnos meg is romlott a kapcsolatunk.
2020. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Milyen gondra gondolsz?
2020. ápr. 9. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
én 36 évesen lettem. de van aki meg sose lesz. erről nem mi döntünk.
2020. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet lelki oka is ami kis korodban ért csak nem emlékszel rá de a tudatalattid tárolja és ez váltja ki, hogy nem tudsz szerelmes lenni mert valamitől véd a tudatalattid.
2020. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!