Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes az illető, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes az illető, ha ilyeneket ír? Kötekedők kíméljenek! ( Bővebben lent olvasható! )

Figyelt kérdés

- De szabad ilyet csinálni?! Olyannal,aki igy szeret?


- Nem is szeretsz

Jön vki, akibe szerelmes leszel,és pattansz is


- Már egyszer jött...


- Ki?


- Hát te!

És nem vagyok pattanós....

Ha nem ismernélek évek óta... Veled se kezdtem volna bele

Mivel nem is akarok...

De te más téma vagy

Akkor fogok pattanni,ha ilyeneket fogsz mondani...

Miért ilyen istentelenül nehéz elfogadni,hogy nem is akarok máshoz menni... Meg,hogy tényleg szeretlek??

Vagy neked ez a hobbid,hogy variálsz mindenen?

Ha pattanni akarnék,akkor már lett volna most is valakim,mert jelentkező akadt... Meg akkor nem akarnálak látni... Ilyeneken nem. gondolkodtál?


- De ez nem szerelem


- Ja értem,és csak akkor mehetek hozzád,hogyha már szerelmes vagyok.... Értem,hát az szép mit ne mondjak

Akkor veled csak olyan jöhet össze,aki első másodperctől szerelmes... Értem most már

Amúgy honnan vagy benne olyan biztos,hogy nem csak úgy mondom,hogy nem vagyok az?!

De mindegy...

Ha te ezen akarsz lovagolni,meg elrontani vele a kedvem,meg az örömömet,amivel megyek hozzád,akkor tedd azt

Vagy csak agyalsz ilyen hülyeségeken,és rossz kedvű vagy,meg rontod vele az enyémet

Pedig,ha az agyalás helyett egy kicsit figyeltél volna látnád,hogy minden nappal egyre jobban akarlak látni,meg egyre nagyobb öröm az,ha mehetek

És megint csak agyalsz,hogy mi lesz....

Hát,ha ezt fogod csinálni,akkor semmi jó sajnos....

Ellenben,ha nem agyalsz ilyen butasagokon,akkor meg csak jó

Legalábbis én próbálok a kedvedben járni mindennel,meg,hogy érezd,hogy fontos vagy

De,ha csak agyalsz ilyen hülyeségeken azzal a kedvemet rombolod csak!


2020. ápr. 7. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem szerelmes, de ha a csaj tovább hisztizik nem is lesz az.
2020. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Hány évesek vagytok? Mi lenne, ha leülnétek tisztázni a kapcsolatotokat, és nem ilyen hülye üzeneteket váltanátok! Amúgy lehet szerelmes, de ebből nem lehet megmondani.
2020. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd ezt a hülyeséget mert egy idő után eleg taszító tud lenni. Az lesz a vége hogy otthagy az önbizalomhiányod miatt aztán írhatod ki a következő kérdést, hogy miért nem kellesz senkinek.
2020. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Ennek vége.

Gyerekek vagytok még...

2020. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Ez a fickó tényleg szeretheti ezt a hisztis, idegesítő pitsát, különben nem viselné el. Gusztustalan és szánalmas ez a túlagyaló nőszemély, remélem a srác hamar észbe kap és lelép.

Ha a nemek fordítva vannak, akkor is ugyanezt gondolom, de valahogy kétlem, hogy a "Nem is szeretsz, Jön vki, akibe szerelmes leszel,és pattansz is" sorokat férfi írta volna.

2020. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Akár szerelmes akár nem, annyi tuti, hogy elég buta ha szóbaáll ezzel a játszmázó manipulatív emberrel.
2020. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A leírtaknak az előzményével együtt kéne tudni, mit jelent az hogy ha jön valaki,a kkor ő megy is.


Én úgy gondolom a kérdezőnek van ez alapján problémája, mert előrevetített valamit ami nincs, jövőt meg te és ő alakítjátok közösen, nincs olyan hogy eleve elrendeltetés, nagy hülyeség, viszont ha előre megmondod, hogy márpedig ő így fog viselkedni, és ezt szajkózod neki, azt nevezik önbeteljesítő szajkózásnak, mert nem mondom jóslatnak, inkább a szereteteden kéne fixálnod, nem a kétségeidet. Khm.


Ezek alapján te sem vagy szerelmes, csak féltékeny valakikre akik jelenben nem jöttek hogy elhappoljak a pasidat vagy nődet, de ha így folytatnád, akkor előfordul, hogy a párod jobban észre fogja venni a többieket, mert te magad akarsz mondani rá valamit ami nem is ő valójában.


Ha előre akarsz nézni, inkább a gps-en azt kéne csekkolni melyik út visz előre a szeretetben és nem azt, hogy melyik út visz minél messzebb, érted?

2020. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* szeretetedet javítva
2020. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nő létemre mondom, ha férfi lennék én úgy otthagynám ezeket az önbizalomhiányos hisztis pinákat, mint a fene.
2020. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!