Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakított velem a barátnőm, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm, , mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval kiköltöztünk németországba az apjáékhoz, és már lassan másfél hónapja itt vagyunk. Ő tud valamennyire németül és ezért gyorsan talált munkát, megnött az önbizalma meg minden, és elkezdtem érezni hogy nem olyan a dolog mint volt, majd 2 napja szakítottunk. Az a legnagyobb probléma hogy most 2 hétig még itt kell lennem az apjánál, és utánna is közösen tudunk csak elköltözni egy lakásba mivel még csak most szereztem állást, ezért nincs saját keresetem. Már van is egy kiszemeltje, aki bejön neki, és ùgy vettem észre hogy a srácnak sem közönbös az exem, és mivel itt vagyok vele. konkrétan egy helyen alszunk az exemmel és kezdek összetörni, tudnátok valahogy segíteni, mit tegyek hogyan kössem lemagam hogy ne ezzen kattogjak, bármilyen tanácsot szivesen fogadok.

2020. ápr. 17. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kitartás:) Sújt téged ez a gyönyörű ku..a élet.:)


Legközelebb senki kutyájához, macskájához ne költözz... Ne kerülj csapdába

2020. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy 2 hét után is a lánnyal vagy az apjával költöznél el? Mindkét opció borzalmas, valahogy elkéne szakadni tőlük ezután. Kérhetsz előleget a munkáltatódtól, akár szállást is tudnak intézni neked, meg kell próbálni beszélni velük, hogy van-e erre lehetőség, mert lakást keresel. Nem kell megmondani nekik az okát, csak hogy gondolkozol ebben (ha kérdik egyáltalán). Még ez a 2 hét is elég pokoli lesz, nem hogy még utána együtt lakjatok.


Ami a magad lefoglalását illeti, ha jól értem te nem vagy jó németből, például azzal jól letudod kötni magad addig hogy elkezdd tanulni - gyakorold, feküdj rá jobban, fejlődj benne. Persze legyen ez egy hosszútávú cél, hisz senki nem tanul meg egy nyelvet 2 hét alatt, de most sokkal több időt tudsz fordítani rá. Barátokat, ismerősöket össze lehet kaparni egy netes "találkára" beszéljetek meg egy időpontot kinek mikor jó és gyűljetek össze. Új embereket is megismerhetsz a neten, miért ne haverkodhatnál pl. az érdeklődési köröddel kapcsolatos helyeken. Kell a jó társaság ilyenkor. Azon kívül biztos vannak hobbijaid, most tudsz velük foglalkozni rendesen, vagy újak után nézni, valamit gyakorolni amit korábban akartál.

2020. ápr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# ahogy mondod😅

2# 2 hét mùlva költözünk , de csak a lány és én, köszönöm a tanácsokat

2020. ápr. 17. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben haza jönnék, mert ebből semmi jó nem fog kisülni.
2020. ápr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 amaboy01 ***** válasza:
100%

Legalább tapasztaltál..

De azért ne legyél ennyire piherongy, hogy itt siránkozol felnőtt létedre. Tanulj belőle és hasznosítani kell. Ennyi.

2020. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!