Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szabadulhatok a csajomt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulhatok a csajomtól? Pontosabban a szerelem érzésétől?

Figyelt kérdés
Közel 60-as pasi vagyok, de azt mondják, simán ledobhatnék 10 évet. Ős idők óta házasságban élek, de kb. két éve rám talált a szerelem egy nálam 22 évvel fiatalabb gyönyörű démon személyében. A feleségem, akit másként szeretek, tud róla, lehet, hogy még ebben az évben elválunk, amit nem szeretnék. De a szerelem démona nem enged!

2020. ápr. 17. 18:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nézd, engem dobtak ilyen indokkal és nem tudod elképzelni, mekkora fájdalom. Eldobott azért, mert nem voltam közömbös neki.

Hányszor van viszonzott szerelem egy ember életében? Neki talán többször, mint nekem, ha így el tudott hajítani.

Te tudod, mi a fontos az életedben. Barátság a feleségeddel, akibe talán soha nem is voltál szerelmes? Vagy együtt maradni az anyagiakért, a szomszédok miatt vagy a gyerekekért, akik már nem is kicsik.

Vagy mert nem akarom anyagilag kiszolgáltatott helyzetbe hozni a gyerekeim anyját...

Nyilván ezek fontos érvek. És ki tudja, az a démon mit érez? Én olyan szerelmes vagyok, amilyen 20 évente egyszer és már sok éve, de hogy a te démonod mit érez, honnan tudjam?

Én nem tudnék hazugságban élni. Privátban leírom neked az utolsó levelezésünket. Csak hogy kicsit beleláss a női oldal fejébe. Aztán majd eldöntöd.

2020. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Lassan megoldódni látszik.
2020. ápr. 19. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!