Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Drága csajok. Ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága csajok. Ha egy férfi hátulról befogná a szemeteket és amikor megfordulnátok, többször megpuszilna, megharagudnátok? Azért tenné, mert nagyon félne leszólítani+szerelmes lenne. F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 19:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%
Ez a nyomi nem ugyanaz az alak,aki 29 éves volt és alkoholista? Mindennap kiírt ide hasonló színvonalú kérdéseket.
2020. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
11-es.Nem ugyanaz és nem vagyok nyomi.Sok nő összetenné a kezét,értem.
2020. ápr. 22. 20:29
 13/35 anonim ***** válasza:
92%
Akkor miért szorulsz nemi erőszakra? Ne vicceljünk már, édesanyád nem számít.
2020. ápr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerem és szimpatizálunk egymással akkor még örülnék is neki. De ha nem, akkor bármit csinálhat, akár a feje tetejére is állhat, akkor se tetszene és zaklatással feljelentést tennék ellene!
2020. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
13-as.Azért nem kell túlozni.
2020. ápr. 22. 20:36
 16/35 anonim ***** válasza:
89%
Pedig ez bizony az.
2020. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Balázska már 44 lett pár nap alatt 😆
2020. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
89%

Képzeld el, hogy egy nálad nagyobb és erősebb meleg férfi csinálja ugyanazt veled.


Ja, hogy az más? Nem más. Mi, nők se akarjuk jobban ezt, mint te a fent leírt szitut.

2020. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
87%

"Bírom hogy az ilyen kérdéseknél hirtelen az összes 50 kilós kiscsaj karatemester lesz."


Az hogy valaki reflexszerűen leken visszakézből egy pofont annak aki megtámadja, vagy a lába közé rúg nem egyenlő azzal, hogy az illetőnek lerepül a feje. Az ember, ha megtámadják, ösztönösen védekezik. És lehet a támadó egy fél pillanatra megdöbben, az pont elég, hogy az áldozat elmenekülhessen.

Én egyszer jártam úgy, hogy elsétáltam egy csapat pasi mellett és az egyik rácsapott a fenekemre. Nem volt időm átgondolni, reflexből ütöttem vissza. Igazából azt sem tudom hol találtam el pontosan, csak a csattanást hallottam, aztán elszaladtam.

2020. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 acelsziv ***** válasza:
91%

12: Mégse kellesz egynek se, te Adonisz :D :D

Amúgy csak ismétlem amit mindig írok.

NEM támadunk le vadidegen nőket.

NEM borulunk vadidegen nők lába elé, hogy márpedig össze kell jönnie veled.

NEM zsarolunk érzelmileg vadidegen nőkt azzal, hogy ha nem jön össsze veled akkor bizony megöngyilkolod magad.


Amiket kitalálsz mind súlyosan elborult elmére vallanak. Kérd szakember segítségét vagy heréltesd ki magad. Esetleg a kettőt együtt.

2020. ápr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!