Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Drága csajok. Ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága csajok. Ha egy férfi hátulról befogná a szemeteket és amikor megfordulnátok, többször megpuszilna, megharagudnátok? Azért tenné, mert nagyon félne leszólítani+szerelmes lenne. F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 19:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
83%
Én ugyan nem írtam neked.
2020. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
52%
Lefenykepezned? Akkor ő jelentene fel mert nem egyezett bele.
2020. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

32-es, bűncselekmény esetén nem tilos, a rendőrség felhasználhatja. Ha kitenné közösségi oldalra, nyilvánosan megalázná a hivatalos ítélet előtt, akkor valóban. De feljelentéshez kifejezetten ajánlott ilyen jellegű bizonyítékokat csatolni.

Egyébként öszönösen elég meredek dolgokra képes az embet. Engem egyszer támadtak meg este az utcán, reflexből levettem a magassarkúmat, és azzal ütöttem az illető fejét. Nem gondolkodtam, hogy mi van, ha kés van nála, vagy bármi. Ütöttem, vágtam, és szétkarmoltam az arcát.

Másik alkalommal egy ismerősöm köszönt elég fura módon, ahogy a drága 44F is írta, hátulról megölelt. Reflexből vágtam gyomorszájon a könyökömmel. Aztán persze bocsánatot kértem, de megkértem arra is, hogy ilyet inkább ne :D

2020. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Kerdes miota buncselekmeny ha befogjak a szemed es adnak egy puszit. Megcsak szexualis zaklatashoz sincs ennek koze.
2020. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 acelsziv ***** válasza:
34. Tekintve, hogy akaratod ellenére szándékosan hozzád nyúl és a puszilgatás is szexuális zaklatásnak minősül jogos önvédelem félholtra verni az ilyen nyomorultat.
2020. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!