Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem? Én vagyok a szamár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem? Én vagyok a szamár a ló helyett?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt jöttem össze a barátommal, akivel sok nézeteltérésünk volt. A kémia működik köztünk, de ennyi úgy nagyjából.

A barátai eléggé lenézőek voltak velem, szerintük nem vagyok elég jó a barátomhoz. Nem is találkozok velük inkább, mert utálnak engem.

Az anyukája is nagyon lenéző volt velem, mindig lesajnálta a ruháimat, mert nem havonta veszek új ruhát, hanem van 2-3 éves felsőm is. A szemembe jópofizik velem, mióta megsértődtem rá, mert a fia miatt nem fog velem veszekedni. Úgy van vele, hogy úgysem leszek a fiával sokáig. Szerinte is gáz vagyok.

A barátom az együtt járásunk után fél évvel kb.nagyon szomorúan közölte velem, hogy egy ismerőse nem akar vele barátkozni, mint kiderült, ez egy lányismerős, aki tetszik neki arcra. Egy veszekedésünk után azt is a fejemhez vágta, hogy lát tőlem szebb arcú nőket is az utcán. Aztán mikor azt mondtam neki, hogy akkor el lehet húzni a csíkot, akkor sírva könyörögte vissza magát hozzám.

Nekem nagyon gyanús a viselkedése, ugyanis mióta nem keresem annyit, mióta teljesen letettem róla, és mióta többet foglalkozok magammal helyette, azóta nagyon szerelmes és nagyon teper.


Engem eléggé kiábrándítottak az elmúlt év hangulatingadozásai, vitái, és mélységesen nagyot csalódtam a családjában is és a barátaiban is, mert nem képesek elfogadni engem. Így már ezek után én sem fűzök sok reményt ehhez a kapcsolathoz. Heti többször összejárunk, lefekszünk egymással, beszélgetünk, elmegyünk enni. Az utcán egyre többször már magától megfogja a kezem, előtte mindig én kezdeményeztem ezt.


Most megjelent a múltamból egy másik srác, akivel csak felületesen ismertük egymást anno, és állítólag belém volt zúgva akkoriban (egy barátja buktatta le, részletekbe nem megyek bele), csak nekem akkor más volt a barátom.

Most igazából elkezdtünk egymással chatelni, már megbeszéltünk előre egy találkozót is, és úgy érzem, hogy ő megbecsülne engem. Hiszen még mindig érdeklem őt, szerintem.


Akkor én a mostani barátomnak a leírtak alapján csak egy ideiglenes megoldás vagyok? Érdemes lenne inkább otthagynom?


2018. nov. 11. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De mi okuk van rá a szüleinek, barátainak, hogy lenezzenek? Nem értem.

Másrészről pedig képes vagy lefeküdni egy olyan emberrel, akinek nem te vagy a legszebb, legkívánatosabb a világon? Komoly gond van veletek, fiatalok. 30F

2018. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azon túl, hogy mi okuk van téged utálni azt is megkérdezném, hogy miből szűröd ezt le? Szerintem sok esetben önértékelési problémák vannak a háttérben. Nem lehet, hogy túl érzékeny vagy és mindent felveszel amit más kb. lesz*r? Konkrétan a szemedbe mondták, hogy ciki ahogy öltözöl vagy nagyon egyértelmű utalást tettek rá?
2018. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A barátom mondta vissza nekem azt, amit a barátai és a családja mondtak rólam.
2018. nov. 11. 19:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Illetve közvetlenül és voltak fura megnyilvánulásaik.
2018. nov. 11. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért úgy látom a szamár és ló esete kölcsönös. Te is csak azért vagy még vele, hogy legyen valakid. De már kacsintgatsz kifelé. Azért illő lenne előbb befejezni ezt a kapcsolatot, és úgy nyitni a másik srác felé.

Egy ilyen tajpataszt srácért meg egy pillanatig nem kár. Megaláz, közli veled, hogy a környezte rühell téged, meg hogy lát szebb lányt az utcán? Mivan? Mindenkinél van szebb, meg jobb, egy kapcsolatban nem ez számít. Egyébként meg tipikus a viselkedése. Mióta lesz.rod, nem érzi magát nyeregben, azota teper. Attól meg s..fej marad, te me már kiábrándultál belőle (amit meg tudok érteni), teljesen felesleges tovább ezt húzni. Értelme semmi.

2018. nov. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!