Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet enyhíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet enyhíteni a viszonzatlan szerelemből adódó lelki fájdalmat? Mit tegyek? Az idő nem segít. N 31

Figyelt kérdés

2020. márc. 21. 00:41
1 2
 1/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
22%
Jártok vagy nem?
2020. márc. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
Keress olyan pasit, aki viszonozza! Most hogy koronavírus van ígyál egy sört :P
2020. márc. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Most, ebben az időszakban még nehezebb, mert nem lehet nagyon menni sportolni, a munkarend sem olyan. Pedig csak valamilyen tevékenységgel lehet lekötnie az embernek magát. Végezz olyan dolgot, amit valóban, nagyon szeretsz tenni.
2020. márc. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Az is fontos szerintem, hogy ne nagyon találkozzatok, beszéljetek, a profilját se nézegesd.

Én lassan 2 hete nem láttam, ennyitől persze még nem lettem túl rajta, de már másabb.

2020. márc. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én anno felmentem a badoora, de csak beszélgetni, és ez elég jól elterelte a gondolataimat. Szerencsére találtam olyant akivel jól el tudtam beszélgetni.
2020. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az idő segít, de neked is tudatosan kell előre lépni.


Én is ilyen helyzetben vagyok, tipikus plátói szerelem részemről. Mondtam a lánynak, hogy minden kapcsolat sztornó, ne beszéljünk, ne tervezzünk közös dolgokat.


Hiányzik mint állat, de tudom, hogy meg kell az ilyet lépni. Hiszen rossznak rossz lesz mindenképp, akkor jobb előbb túlesni rajta mint később.


Ami rengeteget segít, ha vannak melletted valakik illetve egyedül is le tudod kötni magad. Én sokat túráztam, kirándultam amíg lehetett, a természet kikapcsol, megnyugtat, a túratársakkal meg jó beszélni.


Nálam van egy "nem akarok egyedül lenni" időszak, akkor igyekszem találkozni másokkal, beszélgetni. Lehetőleg ne a szerelemről meg kapcsolatokról beszélj és ne hozd fel a szerelmed mert csak vissza esel ugyanabba az ördögi körbe, hogy rá fogsz gondolni.


Illetve meg kell találni az életed céljait. Nekem a túrázás, karrier. Párkapcsolat nélkül is vannak elérendő céljaim, pár éve autót akartam, jogsit csináltam, most van autóm. Következő lépés egy saját lakás lenne, hogy anyagilag, egzisztenciálisan rendben legyek.

2020. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Most talán ez a karantén segít. Ne keresd ne írj rá. Most hogy nem dolgozunk, skype ozni sem tudunk. Talán most elmúlik :)
2020. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Szilárd75 válasza:

Én is voltam így. A legfontosabb, hogy megértsük: Nem érdemli meg, hogy szenvedj miatta, hiszen nem érez irántad semmit. Ne úgy fogd fel, hogy vesztes vagy, mert nem vagy az! Inkább úgy, hogy NEM MÉLTÓ hozzád.

Azokra az emberekre figyelj, akik jók hozzád, akik megérdemlik. Gondold el, amíg nem is ismerted, akkor is jó volt. Nem ő kell neked, hanem az érzés amit elültettél magadban vele kapcsolatban. De majd jönni fog valaki, akivel ugyanezt megéled, és kölcsönösen. Nézz körül, mennyien vannak még a világon akikkel jól érezheted magad! Amíg ezt nem fogadod el Te magad kötöd magadhoz a fájdalmat! Engedd el! Egyszerre jobb lesz!

2020. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat jól esnek a kedves bíztató szavak...Próbálom elengedni de mindíg azon kapom magam hogy rá gondolok összeszorul a torkom és fizikailag fáj a hiánya...Próbálom elfojtani ezt az érzést de erősebb nálam :(
2020. márc. 22. 21:35
 10/15 Szilárd75 válasza:

Fizikaliag ???

A testiség vele ? Azt hittem lelkileg a jelenléte.

Pedig sztem a fiziki hiányt könnyebb elviselni. Én egyszer úgy voltam valakivel hogy biztos voltam benne, hogy ő az igazi, és nincs senki más alternatíva.

Aztá` rájöttem: nem ér ő semmit sem....


De ehez kellett valami/valaki változás akivel jól érzi magát az ember. .. és már is jön a gyógyulás

2020. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!