Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzatlan szerelem elengedése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem elengedése?

Figyelt kérdés

A munkahelyen, ahol dolgozom van egy srác, akibe beleszerettem, viszont ő nem viszonozza ezt, nem is érdeklem egyáltalán.


Én pedig mindig alig várom, hogy hadd mehessek már dolgozni, hadd láthassam már a srácot. Egyszerűen csak ő okoz boldogságot nekem (sokat látom egy nap, néha beszélgetünk, de nagyon keveset).


Múltkor lebetegedett, hát még kedvem sem volt bemenni dolgozni!


Ez már fél éve így van, és egyszerűen képtelen vagyok túltenni magamat rajta, lemondani róla.


Lehet, hogy munkahelyet kéne váltanom, hogy ne lássam őt? Mert már ebbe rokkanok bele. Ha pedig más lánnyal látom, akkor a szívem szakad ki a helyéről!


2020. febr. 25. 11:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy számomra ő a tökéletes a hibáival együtt, egyszerűen ő kell nekem, senki más nem jó nekem, csak ő!
2020. febr. 25. 11:47
 2/12 anonim ***** válasza:
Van barátnője egyáltalán? Vagy csak csöndben szenvedsz miközben elhívhatnád valahova? Szerintem biztosra kéne menned mert így nem tudhatod hogy tetszel-e neki.
2020. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, van elég sok barátnője, de úgy tudom ezek csak alkalmi kapcsolatok.
2020. febr. 25. 11:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Próbálj meg közeledni.

Feleslegesen szivatod magad

2020. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Munkahelyet nem váltanék, ha azzal egyébként semmi gond.

Adj időt magadnak. Nekem egy hasonló történet kb. 8 hónapja tart, pedig nem is látom minden nap. Nagyon rossz, teljesen átérzem, de ez van... A megoldás talán az lenne, ha jönne valaki, aki nagyobb hatást gyakorolna ránk. Nálam ez kizárt, olyan helyzetben vagyok, hogy nem ismerek meg új, független férfiakat. Ezért is tudott ennyire elhúzódni ez a gyakorlatilag semmi.

Közeledni szerintem semmiképp ne próbálj, ha nem mutat feléd egyértelmű érdeklődést. Különben tényleg kereshetsz másik munkahelyet...

2020. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös

Megéri ilyen sokáig húzni a "semmit" ?

Nem voltam még ilyenben, de sok értelmét nem látom..bár most eléggé húzódik egy dolog, de hamar kilépek belőle, ha nem alakul semmi. Magam miatt..

2020. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, ez tény. De nem tud nem érdekelni, ha vonzó számomra, szimpatikus is, találkozunk is viszonylag gyakran ÉS rajta kívül nincs senki, aki legalább ekkora hatással lenne rám. Ha naponta találkoznánk, akár többször is, én azt már alig bírnám, ez így iszonyú lehet. 😔

Nem vagyunk egyformák. Van, akinek könnyen megy ez, hogy "ok, nem érdeklem, akkor felejtős", van, akinek nehezebb.

2020. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget.
2020. febr. 26. 07:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem lépett a srác feléd, akkor valószínűleg egyoldalú. Minél előbb valahogy túl kell lépned ezen a saját magad érdekében, és ahogy a többiek írták a munkahely váltás szerintem nem megoldas, pláne egy jó munkahelyről minek váltanál. Talán amit tehetsz próbáld kérni a főnököt, hogy úgy osszon be, hogy ne találkozzatok, ha ez lehetséges, hogy neked könnyebb legyen. Nem feltétlen kell mondani ezt a főnöknek, de a jó főnök mindent leolvas, szóval bizonyára segítőkész lesz.
2020. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam azt lett, hogy elment dolgozni külföldre a barátnőjével. Így most már nem érzem a hiányát, csak ha rágondolok, mi lehet vele. Ilyenkor gondolatban mindig arra gondolok, hogy remélem jól van, boldog. Hogy ő van jól, ő boldog, az, hogy ők, arra nem gondolok. Mi is egy helyen melóztunk, a barátnője is és nem értette, hogy mi bajom van. Nőkkel dolgozni se jó, de férfiakkal sem. :(
2020. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!