Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem volna vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem volna vagy csak ennyire hiányozna?

Figyelt kérdés
Mondjátok, hogy simán lehet csak a hiánya! Néhány hónapos ismerkedés után megszakadt a kapcsolat, nem folytatódott. Most ismerkedek másokkal, hátha elterelődik róla a gondolatom. De nem, mert senki nem köt le, nem érdekel, folyamatosan az ő társaságára vágyok. Mondjátok, hogy csak hiányzik és idő kell, hogy kimenjen a fejemből! Honnan lehet tudni, hogy épp csak a társasága hiányzik valakinek vagy jóval többről van szó?

2020. máj. 4. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beleszerettél!
2020. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért szakadt meg a kapcsolat? Nem lehet folytatás?
2020. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem köt le senki, akkor csak érzel iránta valamit, hiányt biztosan, ezzel tisztában is vagy. Miért nem folytatódott? Leírhatod priviben is.
2020. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok! Nem lehet, hogy beleszettél? És miért nem lehet folytatás?
2020. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Folytatás? Az leginkább nem rajtam múlna. Az meg hogy miért szakadt meg, talán nem is annyira lényeges most.


Aki privátban próbált segíteni, adott tanácsot, köszönöm.

2020. máj. 4. 14:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok idő telt el mióta utoljára találkoztatok?
2020. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úgy van ez „kitalálva”, hogy az agyad szépen ideálképet gyárt a szerelmedből, hogy könnyen kialakuljon a kötődés benned iránta.


A folyamat elkezdődztt, de még nagyon nem ment végbe, így viszonylag könnyen elfelejtheted őt.


Gyászolni kell.


És halottnak tettetni. Tiltás mindenhonnan, elégetni és törölni az emlékeket!!

2020. máj. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A sok 66% mind egy válaszoló? :)


Privire: igen, én vagyok a nő, és igen, házas.

2020. máj. 4. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Jelenleg benned összemosódott az, hogy a társasága hiányzik, és az iránta érzett vonzalom. Ha már valamiért megszakadt a kapcsolat, akkor tarts ki ebben, sokkal jobban jársz. Tudom, mert nemrég ugyanebben a szituban voltam. Muszáj volt tudatosítani magamban, hogy nem lehet több, hiába vágyom rá eszméletlenül, és nemcsak testileg, hanem az egész lényére. Sok bensőséges dolgot megosztottunk egymással és hasonlóképpen gondolkodtunk, ez olyan érzést adott, mintha ő lenne a másik felem. De a kemény valóság az, hogy ő már elkötelezte magát és ebből nem akarnám kirántani, ne az én lelkemen száradjon az, ha bármi történik a házasságában ill. családi életében.


Kedves kérdező, most hiába ismerkedsz másokkal és erőlteted azt, hogy más tetsszen, nem fog! Ahogyan írtad is, mindenkiben őt keresed. Adj időt ezeknek az érzéseknek a lecsengésére, mert csillapodni fognak, ha nem találkoztok, és utána már észre fogsz venni mást is.

2020. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Eszembe volt már a tiltás, de sajnos gyenge vagyok hozzá. Utolsó, ennyire erős érzelmeknél nehéz lehetett elengedni. Az ilyen lelki erőt szeretném én megtanulni.
2020. máj. 4. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!