Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy külföldi szinésznőbe, mit csináljak hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Sohasem voltam valami sorozat-film nézős ember, de most nézek egy sorozatot amibe beleszerettem egy szinésznőbe... Ilyen még soha nem volt. Egésznap rá gondolok, tegnap róla is álmodtam..

2020. ápr. 16. 19:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2020. ápr. 16. 19:38
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Tesó! Színész nő nem akar semmit egy utcagyerektől! 😂😂😂
2020. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hidd el, ezt én megértettem. A kérdés hogy tudnám elfelejteni, mivel egésznap ő van a fejemben.
2020. ápr. 16. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyik az?


Majd kinövöd.

2020. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Maggie Civantos, nem híres.
2020. ápr. 16. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem volna virushelyzet, konnyen menne, csajozassal kene tompitani ezt a platoi beakadast. Igy viszont lehet, hogy csak jobban rakattansz. Ez esetben hasznos dologgal kotnem ossze. Mi lenne, ha spanyolul kezdenel tanulni?

Ha mar ugyis rajta vagy.

Utana en Badoon csajoznek ezerrel.

Nokent mondom, a legnagyobb szerelmi banatombol egy alkalmi 48 oran belul kihozott.

2020. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!