Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy külföldibe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy külföldibe. Érdemes lenne vele erről beszélnem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel megismerkedtem és már Magyarországon él 3 éve.Jövő héten találkoznánk és barátnőm kifaggatta és állítása szerint tetszem neki.Viszont ő külföldi és félek, hogy nem fogadná el senki a kapcsolatunkat..érdemes lenne elmondanom később neki az érzéseimet?

2020. máj. 12. 01:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%

Milyen érzéseid lehetnek egy totálisan ismeretlen férfi iránt? Külsőre tetszik, ez rendben.

De hogy ki ő, arról fogalmad sincs.

Európai?

Mert ha távolabbról jött, egészen eltérő kultúrából, nem tudhatod, hogy hogyan értékeli, ha te nyomulsz, ajánlkozol. Nagyon ritka, hogy két, idegen kultúrából származó ember harmóniában éljen.

2020. máj. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Az mit jelent, hogy kulfoldi? Szlovák vagy timbuktui?
2020. máj. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#1: nem europai..viszont nagyon udvariasan beszélget velem, mindennap felhiv és biztat engem a vizsgáimra meg mindig keres.
2020. máj. 12. 03:19
 4/27 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem árulod el, hogy melyik országból származik? Szégyelled?
2020. máj. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
1%
Ennyire nincs tartásod és/vagy elfogadható külsőd, hogy egy színesre fanyalodsz. :(
2020. máj. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
'Viszont ő külföldi és félek, hogy nem fogadná el senki a kapcsolatunkat..' - az én férjem is kulfoldi, muszlim, teljesen más kultúrábol stb. Ha a hulyekkel foglalkoztam volna, akkor most egy teljesen más, nagy esellyel magányos életét élnek egy boldog házasság helyett, távol a karogo hulyektol.
2020. máj. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#4: ha annyira erdekel elmondhatom. Ő muszlim származású.
2020. máj. 12. 08:58
 8/27 A kérdező kommentje:
#5: te már csak tudod.
2020. máj. 12. 08:59
 9/27 A kérdező kommentje:
#6: orulok, hogy te nem hallgattal senkire:) sok boldogságot! :) nálam az a baj, hogy mindenki szét akar minket választani.
2020. máj. 12. 09:00
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

Tudtam.. figyelj. Én jártam a te cipődben és ezért jó tanácsként mondom amit most írok:


A helyzet az hogy volt egy rövidebb kapcsolatom egy török sráccal aki muszlim vallású volt. Nagyon intelligens srác volt kedves és alapjáraton tök jól kijöttünk de volt egy nagy gond. A vallás. Először én magam azt hittem ez nem lehet gond de mégis pedig a srác nem gyakorolta szigorúan és felvilágosultabb is volt. Tudnod kell hogy ez nem csak egy vallás. És nem a vallási része a gond pont ezért, hanem ez egy mentalitás, egy életfelfogás, egy filozófia. Egy kultúra, ezek az emberek másképp idealizálják a női férfi szerepeket , más gesztusok más cselekedetek elfogadhatóak, míg az egy Európainak érthetetlen vagy fura!


Számos példát tudnék mondani milyen sok apró félreértés volt köztünk is az eltérő neveltetes és kulturánk miatt. De itt egy példa én meghivtam magunkhoz család látogatóba. De mivel 200 kmre lakott így felajánlottam hogy ott alhat nálunk a vendég szobában. Ő ezt kicsit felháborodva visszautasította azt felelte ki van zárva nekem ez elég rosszul esett. Nem értettem miért, és Ő is furán nézett rám mikor ezt mondtam. Elmondása szerint ők nem alhatnak ott másoknál csak úgy. Ha házasok lennénk akkor igen de egyébként senkinél. Mert nem illik. Én meg így néztem hogy mi? Utána elmagyaráztam hogy nálunk ez viszont nem így van ez egy kedves gesztus ha valakit vendégül látunk esetleg elszállásoljuk. Látod? Ugyanaz a dolog az ő részéről kínos és tilos az enyémrol meg laza kedves aranyos.


Nem mondom hogy nem lehet összeegyeztetni.. de ehhez két nagyon kompromisszum kész ember kell és nagyon sok tolerancia. Én ezektől úgy éreztem hogy nem tudnám ezt így vállalni ezt a kapcsolatot, főleg hogy ő már Törökországba akart költöztetni később. Én meg mondtam nem akartam odakoltozni.. így nem volt értelme már.


Az hogy mások mit gondolnak a kapcsolatról az ne tartson vissza szerintem, viszont ezeket gondold át jól. Mert biztos hogy lesznek meglepetések. De ha ti szeretitek egymást és értelmesen el tudjátok egymást fogadni nem lehet baj. :)

2020. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!