Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Konzervatív, keresztény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatív, keresztény apukák! Mit szólnátok, ha a 19 éves lányotok együtt aludna a barátjával?

Figyelt kérdés

Kérlek tényleg csak a címzettek válaszoljanak, nem kérek olyanokat, h a vallás hülyeség, apukámnak semmi köze a szexuális életemhez és társai. Lehet hogy utóbbi így van, de a kérdésem szempontjából tárgytalan lenne az ilyen válasz. Köszi.


Szóval ilyen szemléletű apukák, megbíznátok a lányotokban, hogy nem csinál hülyeséget? Szólnátok neki, hogy nem kéne ezt? Vagy elfogadnátok, hogy az ő életével azt csinál, amit akar, akkor is, ha aggódtok érte?

Mennyire éreznétek "atyai felelősségeteket" a dolog kapcsán, ha bármi baj történne (ha tényleg lefekszenek, és babájuk lesz, akkor "naugyemegmondtam" reakció, vagy ne legyen így, de pl később félresiklós házasság, v bmi)?


Megint mondom, légyszi tényleg csak olyan írjon, aki a kérdésre tud válaszolni, lehetőleg apuka szemszögéből, és nem elintézné annyival, h "ha tiltod, csak jobban csinálná", mert ez gyökérség.


Köszi mindenkinek az érdemi választ vagy nem kerdezett csoport esetén a hallgatást!



2020. máj. 25. 13:26
A kérdező szavazást indított:
Nem vagyok a kérdetett csoportban benne, hagynám a fiatalokat, hiszen ez a világ legtermészetesebb dolga
Nem engedném
Engedném, de figyelmeztetném őket
Engedném, és csöndben bíznék benne, hogy a lányom okos lesz
Engedném, és rájuk hagynám, az ő életük, ő dolguk, mit csinálnak
64 szavazat
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Köszi a szavazásokat!:)

Szöveges válasznak is örülnék, ha kifejtenétek, h mit miért

2020. máj. 25. 13:38
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Én keresztény értékek mentén élek, de nem vagyok konzervatív. A mai világban már teljesen normális, hogy 19 évesen szexuális életet élnek az emberek. Ettől tiltani értelmetlen, mert ígyis-úgyis megteszik. Inkább támogatnám benne, felvilágosítanám a védekezés módszereiről.


35F

2020. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%

Nem vagyok apuka, de átveszem a szemszöget.

Ne nézzen hülyének, hogy csak alszanak, azt lehet külön.

Ha már együtt nemalszanak, akkor védekezzenek.

Úgy kamatyoljanak, hogy abortusz nincs, + ha gyerek van, házasság is.

Ha valami nem tetszik, lehet lépni, felnőtt már. Ha marad, meg jópofát is kéne vágni, az ahhoz lesz, amit én mondok, nincs ezen mit ragozni.

A 10 parancsolatban meg ott van, hogy tiszteld a szülőd, ennek eredményeképpen meg szépen szót lehet fogadni. (már ha a lány is keresztény)

2020. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Keresztény anyukaként :) igyekeztem kereszténynek nevelni meg felvilágosítottam őket. Isten is szabad akaratot adott az embernek, csak figyelmeztette. Bár ez még egy kicsit képlékeny korszak, hogy még mennyire tartozol felelősséggel a gyerekeidért, de azért már arra dől a mérleg, hogy lassan háttértámogatóvá kell válni és hagyni őket elkövetni a saját hibáikat.
2020. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nincsezzel baj. Örülnék ha külföldi srác lenne akivel aludna a lányom, lehetőleg fekete afrikai.
2020. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én a lány vagyok:)

Igen, keresztény vagyok én is meg a barátom is, egymással is megbeszéltük már, h meddig szeretnénk elmenni és meddig nem, és pár éven belül a házasság a cél.


Egymásnál alvásnál is tiszta sor, h külön szobában náluk is, nálunk is, v ha vmiért az nem megy, akkor is külön ágyban. Tegnap ő itt aludt, és reggel odajött hozzám csak ilyen kis reggeli ölelés, bújás, beszélgetésre - nem is akartunk többet. Apukám bejött a szobámba, tök kiakadt, h nem erről volt szó. Pedig sztem logikus, h ha bmit akartunk volna, nyilván nem fényes nappal nálunk (ahol szigorúbbak a szabályok) félhangosan beszélgetve tettük volna.. meg nem amiatt nem teszünk semmit, hogy ő itt és most megakadályozza, máskor nincs a sarkamban.. na mindegy


És #2 a gyerek+abortusszal maximálisan egyetértek, szándékosan akkor engedtük magunkat mi is kicsit lazábbra testiség terén (így se nagyon), amikor tudtuk, h ha arról van szó, a babát is szeretettel fogadnánk.


(Együtt alvás meg konkrétan nem volt még, de idén nyáron mennénk sátras kirándulásra, akkor meg nyilván lenne, és sztem tudnánk figyelni, eddigi tapasztalatok alapján.)


Köszi még egyszer a válaszokat, jöhet még, és mindenkinek ment a zöld pipa!

2020. máj. 25. 14:47
 7/22 anonim ***** válasza:
24%

19 éves. biztos nem. Max, ha 20 lesz.

Egyértelmű lesz ott valami, de az is biztos, hogy volt is már. Ha nem is pont az, de a szex egyéb válfaja. Nehéz szülőnek lenni pláne, ha lányod van.

Más szemszögből felnőtt már (korban). Talán el tudja dönteni maga is mit akar, vagy mit tart helyénvalónak. Mindig nem lehet az ember mellette.

Ami nagyon fontos és kötném az ebet a karóhoz, hogy ne legyen a barátja feka, migráns, arab, cigu. Én e-téren nagyon maradi vagyok. Ázsiai még csak-csak. Valami kínai, koreai, vagy japán. Ők még normális népség. Nem vagyok apa! Bocs! :) 31/F

2020. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#7 az utsó bekezdéssel nem értek egyet de értem h van akinek ez fontos.

Köszi a választ, ment a zöld!

2020. máj. 25. 15:08
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja és lemaradt, ami talán fontos lehet, h több mint két és fél éve vagyunk együtt
2020. máj. 25. 15:10
 10/22 anonim ***** válasza:
Azt hittem te vagy az apa.
2020. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!