Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik megcsalásmentes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik megcsalásmentes, kölcsönös tiszteleten és vonzalmon alapuló szerelem?

Figyelt kérdés

Kezdek teljesen reményvesztett lenni. Nem látok ilyeneket a környezetemben, hanem csak rengeteg negatív példát. Idealista vagyok ezek szerint?

20/L



2020. máj. 25. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb vagyok nálad jóval, és én is így látom, de remélem, hogy vannak még kivételek. :)
2020. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Egy ilyet látok, 50-esként találtak egymásra, már több mint 5 éve tart - az érzés is, nem csak a kapcsolat. Ritka, mint a fehér holló, és óriási szerencse kell a megtalálásához. Én az életnek ezen a területén nagyon nem vagyok szerencsés, így nekem már biztos nem lesz ilyenben részem. (29/N)
2020. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Biztos van



Mondjuk a 60 évesek körében. :P

2020. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Én is így gondolom.

Egyedül a szüleim kivételek.

Mindenki más körülöttem elvál, szakít, félremegy.

Én is nem rég szakítottam, de inkább vagyok egyedül mint egy fos kapcsolatba.

Kicsit gáz, de valahogy ismerkedni sincs kedvem. Persze nem jó egyedül és nagyon vágyom egy normális szerethető lelkitarsra, aki viszont szeret, de ilyet úgyse talalok.

Na mindegy majd lesz egy kutyam vagy macskám nekem is.

2020. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Van, csak nem tart sokáig. A családunkban előfordult néhány sokáig tartó házasság, de egyiknél sem a kölcsönös tisztelet és vonzalom volt az összetartó erő, hanem a muszáj. Összekerültek a fiatalok csupasz p***ával, aztán muszáj volt tűrni egymásnak, mert ott a gyerek, az "ótépé", az építkezés - majd mire felnőtt a gyerek, kifizették a hitelt és felépült a ház és végre mehettek volna szabadon, már úgy megszokták egymást, hogy nem akartak válni.

Viszont ott, ahol igazi, romantikus filmekbe illő marha nagy szerelem volt, nagyon hamar tönkrement a kapcsolat.

2020. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Létezik. 16 éve vagyunk együtt, nem hogy kevésbé, de egyre jobban szeretem a férjemet. Az évek során kiderült, hogyan képzel és valósít meg egy lánykérést, hogyan szervez esküvőt, hogyan ápol, amikor beteg vagyok. Hogyan fogadja el a meddőséget, majd hogyan örül a régen várt kisbabának. Hogyan gondoskodik a várandós feleségéről, hogyan izgulja és bátorítja végig a 4. szülést is. Hogy milyen édesapja a gyerekeknek és milyen férj. És minden ilyen újabb dolog miatt jobban szeretem. 😊
2020. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Parasztgyerek ***** válasza:
100%
Már ritka lehet. Undorító világban élünk.
2020. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Egyetertek.

Én már rajottem csak magamra számíthatok majd (megélhetés, betegség, lakásvasarlas)


6# reméljük hűséges is hozzád

Csak mert itt a gyakorin olvastunk sajnos már olyat is hogy mintaapa mintaferj, és szemrebbenes nélkül, folyamatosan csalta az asszonyt,ugy hogy nem nézte volna ki belőle és nem is gondolta volna róla soha az életbe.

De veled ne legyen ez.

2020. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, vagyunk még páran, akik hiszünk benne. F
2020. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, csak ritka. Mindenki ilyet akar, de senki sem akar érte megdolgozni, ezért ritkán működik.
2020. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!