Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a barátnőm ilyen helyzetben nélkülem elmegy bulizni?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőjének szülinapi buli lesz,olyan hogy mindenki ott alszik persze és csak másnap haza.

Engem családi okok miatt nem engednek el és nem is nagyon tudnék menni.A meghívottak között van olyan srác akitől féltem a barátnőm mert ismerem hogy milyen és félek ha iszik a barátnőm kicsit akkor nehogy hülyeséget csináljon(mikor még nem voltunk eggyütt kavartak már össze ugyanigy buliban).Mondtam neki ha biztos hogy nem tudok menni akkor is eggyütt töltsük az estét vagy nálam vagy pedig nála,de ő erre rávágta hogy ő mindenképp szeretne menni akár nélkülem is.Tudja hogy féltékeny típus vagyok és el is mondtam neki hogy ez nem esne igazán jól(ahogy neki sem egy fordított esetben) de ha menni akar menjen.

A kérdésem az lenne,hogy szerintetek normális ez így ha elmegy vagy kinek mi a véleménye erről?

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?



2020. máj. 26. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha ott aludhatnál nála, akkor buliba miért nem tudod elkísérni? Normális, hogy nélküled megy buliba, nem vagytok összenőve.

Tudod, ezt hívják úgy, hogy bizalom.


F

2020. máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez tiniszerelem kategória inkább, nem felnőtt párkapcsolatok. Tini fejjel biztos neked adnék igazat, de felnőttként azt mondom, hogy igaza van a barátnődnek, menjen el a barátnőjének a szülinapjára. Én annak idején rengeteg bulit kihagytam a barátnőimmel, mert féltékeny volt az akkori barátom. Nem érte meg, már réges rég nem vagyok együtt azzal a fiúval, ellenben rengeteg jó élményből maradtam ki miatta, amit mai napig bánok.

Ha jó a kapcsolatotok nem fog megcsalni. Ha meg nem jó, és megcsal, akkor meg még jobb, mert legalább kiderült most és nem vesztegetsz rá még hónapokat az életedből.

2020. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Igen, teljesen normális. A problémák nálad vannak, mert féltékenykedsz és előre cirkuszolsz, hogy hülyeséget csinál a párod. Ha nem bízol benne, minek vagy vele? A másik kérdés: ha olyannak tartod, aki félrelép egy kis piától, akkor minek vagy vele? Kell neked olyan nő, aki csak azért nem csal meg, mert mindenhol ott vagy a seggében?

Bár ez a kapcsolat már amúgy is halálra van ítélve a féltékenységi hisztijeid (mert gondolom, ez nálad rendszeres) miatt.

2020. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Bizalom

Ha meg bármit is csinálna azzal a sráccal akivel mar korabban kavart akkor meg orulj hogy megszabadulsz tole

2020. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Aki meg akar csalni, az meg is fog csalni, ha a fejed tetejére állsz, akkor is. Burokban pedig nem tarthatod a barátnődet. És most komolyan, neked az jó, hogy valaki azért nem csal meg téged, mert te állandóan ott vagy a nyomában?

Magadban kéne rendbetenned a féltékenységet, mert csak magadat és a kapcsolatotokat mérgezed vele... Ha meg megcsal, akkor az a kapcsolat annyit is ért, legalább nem vesztegetsz rá több időt. De egy kapcsolat a bizalomról kellene, hogy szóljon. Ha nem bízol meg benne, miért vagytok együtt?

2020. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Mikor kavartak? mielőtt összejöttetek volna?

Hát én se örülnék, nem szivesen engedném a páromat, ha tudom hogy ott van egy ilyen személy.

2020. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Köszi a lepontozást :D üdv, hatos :)
2020. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Nem tudom, ezek az ott alvós bulik nekem sem szimpatikusak!

N27

2020. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem inkább az a nem normális hogy annyira össze vagytok nőve hogy együtt járkáltok a bulikba. Miért ne mehetne egyedül?
2020. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Látom bizalom az sehol.

Miért ne mehetne el egyedül a barátnője szülinapjára? Össze vagytok tán nőve? Tudod a párkapcsolat nem azt jelenti hogy 0-24ben egymás nyakán kell csüngeni, ettől még autonóm emberi lények vagytok.

Az hogy sokat iszik meg nem jelenti azt hogy rögtön le is fekszik mással/smárol mással.

Kicsit bízz benne. Ha meg nem tudsz vagy megcsal akkor ennyit ér ez a kapcsolat...

2020. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!