Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánynak írtam. Hogy tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak írtam. Hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Talán jobb is ez, hogy így történt. Ma már nekem sem fáj, hogy elmentél, mert bennem is valami véget ért. Minden, ami volt, az úgy volt szép, hogyha tehetném se változtatnék, semmiképp, de jó hogy véget ért. Várnak rám mások, körbe vesznek jó barátok, előbb-utóbb eljön, aki értem él, kinek nem létezik más, csak én, ha van ilyen,hát megtalálom én.

2020. máj. 29. 11:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Túl mesterkélt és poetikus, de költészetnek meg gyenge.
2020. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%
Nekem például igen, mert ilyen beállítottságú vagyok, de nem mindenki ilyen érzelmes típus. Lehet, hogy akinek írtad, azt pont nem fogja érdekelni, vagy esetleg túl nyálasnak tartja.
2020. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Én azt gondolnám, hogy még érzel valamit irántam.
2020. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon nem tetszik. Mondhatni szar , de nem akarlak megbantani
2020. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Tudom, nehéz magyar emberként, de próbáljunk objektíven véleményezni, ízléstől független.
2020. máj. 29. 12:07
 6/25 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is szörnyű, de én sem akarlak így ismeretlenül megbántani, igencsak azt mondom, nem tetszik :D
2020. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%
* így csak
2020. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Azt kerdezted tetszik-e... nekem szemelyesen nem tetszik... Hogy irjak az izlesem nelkul velemenyt egy tetszesnyilvanitasnal? 😀
2020. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Erőltetett, mintha versekből meg dalokból lenne összeollózva. Nincsenek benne saját gondolatok.
2020. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%
Mi értelmét látod ezt az iromanyt elküldeni? Az jo ha kiirod magadból az erzeseid de ne küld el neki, kicsit olyan ez mint egy gagyin sikerult rapp szöveg.
2020. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!