Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánynak írtam. Hogy tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak írtam. Hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Talán jobb is ez, hogy így történt. Ma már nekem sem fáj, hogy elmentél, mert bennem is valami véget ért. Minden, ami volt, az úgy volt szép, hogyha tehetném se változtatnék, semmiképp, de jó hogy véget ért. Várnak rám mások, körbe vesznek jó barátok, előbb-utóbb eljön, aki értem él, kinek nem létezik más, csak én, ha van ilyen,hát megtalálom én.

2020. máj. 29. 11:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert dalszövegekből lett össze ollózva. NEkem nem tetszik legyen saját gondolatod
2020. máj. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
19. Ez jogos, nem kell úgy tennie, de az égvilágon semmi értelme ilyen baromságokat írni nekem, pláne, hogy teljesen úgy jön le, mintha azt hinné/hinnétek, hogy na ez majd akkor érdekelni fog vagy változtat bármin is.
2020. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek én értékelem a költészetet. De egyrészt az exem ne írogasson nekem, nem véletlenül ex, ami volt, elmúlt. Másrészt ilyen felszínes, erőltetett valamit meg végképp ne, mert akkor ki is röhögöm még azon kívül, hogy felhúz, ha nekem írkál.

Amúgy meg, aki tényleg örül, hogy vége van, az nem érzi, hogy ezt bizonygatnia kéne a másiknak.

2020. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Az exem gondolta magát ilyen költőnek, én már egyáltalán nem foglalkoztam vele, ő meg fél év után elkezdett ilyenekkel bombázni, meg LATINUL írkált, mert szerinte úgy minden elgondolkodtatóbb, hát hamar letiltottam, nagyon idegesített.
2020. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy úgy álltok a párkapcsolathoz, mint a zoknikhoz, amiket cserélgettek. Ha van egy ember, akit valaha igazán szerettél, hogy lehet olyan stilusban beszélni róla, mint pl, a 24. kommentelő? Maximum sajnálni tudnám ilyen esetben a másikat, hogy mai napig szenved és szegény már a kontrolt sem tudja tartani.

De a dalszöveg nem erről szól. Mondom, attól, hogy véget ért, még nem kell úgy tenni, mintha meg sem történt volna.

2020. máj. 29. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!