Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol a felek előzőleg folyamatosan félrejártak? Jogos, hogy bizalmatlan vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel már 6 éve szeretők vagyunk mondhatni. Ezalatt neki volt egy 5 éves és egy fél éves párkapcsolata is, nekem inkább több rövidebb, de én sokáig voltam szingli is. Viszont vele folyamatosan kapcsolatban voltam, volt, hogy eltelt úgy 4-5 hét, hogy nem si beszéltünk, aztán előkerült, vagy én írtam neki, és heteken át napi szinten találkoztunk, vagy olyan is volt, hogy együtt utaztunk el. Közben mindketten kapcsolatban voltunk, csak mással...


Most egyszerre vagyunk szinglik, síelni is voltunk együtt decemberben és elmondta, hogy többet akar tőlem. Viszont én félek... Hogy úgy már nem lesz meg az izgalom, a "tiltott gyümölcs" utáni vágy, és ellaposodik köztünk a kapcsolat. A szex jó vele, ez tagadhatatlan. Szót értünk, az érdeklődési körünk is azonos, elvagyunk a hálószobán kívül is, mégis félek, hogy egy rendes párkapcsolat nem nekünk való. Hiszen mindig attól félnék, hogyha hétvégére elutazik, hogy vajon kit vitt magával a "haverok" címszó alatt, vagy hogyha sokáig dolgozik, akkor éppen megcsal-e.


2019. jan. 5. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te tulajdonképpen azt kérdezed, hogy van-e értelme egy szerelem nélküli kapcsolatnak. A válasz mindig az lesz, hogy egyáltalán nincs.
2019. jan. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem titeket az ég is egymásnak teremtett :'D.
2019. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem be vagy kak..lva,és most hogy ő is egyedül van lehetnétek együtt,de úgy beleszoktál a többet vagyok egyedülálló életmódba,hogy gyártod az érveket,amikkel indoklod is miért nem lenne jó.Nem lenne hűséges, elmùlik a tiltott gyümölcs varázsa stb...
2019. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jól érzed véleményem szerint. Ennek a kapcsolatnak a titkossàg a katalizátora, ez adja a pluszt bele. Ha " csak úgy" együttlennétek ez a faktor veszne el belőle. ( azt most nem fejteném ki, hogy milyen gerinctelen az aktuális pár melled félred.gni,hiszen nem ez volt a kérdés)
2019. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Őszintén beszéljétek meg a témát. Azaz, ha végleg összejöttök, a jelen véleményetek szerint hűek tudtok-e maradni egymáshoz, elég lesz-e a másik, vagy eztán is mennétek jobbra-balra, ki hol találja meg a kefélőpartnert. Aztán döntsétek el közös akarattal.

F.

2019. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs értelme.

Jogos a bizalmatlanságod. Magadban sem bízol, ebből kiindulva benne sem tudsz. Az előéletek enyhén szólva, semmi jóra nem ad alapot.

2019. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakran egy nagy arculcsapás,az élet válasza arra amikor nős vagy kapcsoltban lévő pasival kezd valaki viszonyt.Sokszor ott a kis mögöttes gondolat,mikor már szabadon lehetnének együtt,hogy juj akkor majd megcsal engem is?
2019. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
7-es tökéletesen megfogalmazta. Szerintem egyetlen esetben működhet: nyitott kapcsolatban, ahol ti ketten tartoztok össze, de nem akarjátok birtokolni a másikat kizárólagosan. Szerintem ez akár szerelem is lejet, de valóban agyoncsapta a szeretői viszony a beteljesedést a bizalmatlanság miatt. Én nem biztos, hogy veszni hagynám, ha ez szerelem. De a bizalmat nem lehet már helyreállítani, csakis nyitott kapcsolatban. Fontoljátok meg.
2019. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek egymást! Mindent bele! 🙂
2019. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy döntötök, hogy együtt lesztek az sosem lesz egy normális és főleg nem tökéletes kapcsolat. Át fog járni a bizonytalanság és az örökös kétség.

Miért?

-Sokan írták már, de valószínűleg ha eltűnik a kapcsolatotokból az igazi izgalom akkor már nem lesztek olyan szerelmesek

-Még ha meg is beszéltek mindent és ha tényleg őszintén komolyan gondoljátok mind a ketten (amit ugye nem tudhatsz). Az is lehet, hogy csak egy ideig tart.

-Amiből jön is a következő baj: Aki 1x *khm* 6 éve csalja meg a párjait/párját az idővel vissza fog térni a "hobbijához" és újra megteszi.


Ami némi "megoldás" lehetne ezekre:

-Költözzetek el egy lakatlan szigetre :D

-Soha nem ígéritek meg egymásnak, hogy nem csaljátok meg a másikat és így csak az érzéseitek és meglátásaitokra hagyatkozhattok nem a másik ígéreteire

-Nyitott kapcsolat ha ez neked megfelelő

-Ne gyertek össze (ha normális kapcsolatra vágysz)

2019. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!