Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen kezdeményezésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kezdeményezésnek örülnétek férfiként? Vagy merjek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki nagyon megtetszett, viszont beszélgetések alapján sanszos, hogy még nem nagyon volt barátnője 30 évesen. Plusz egy kis önbizalomhiányt is felfedeztem benne.

Viszont imádnivaló nekem, nagyon jó vele beszélgetni, és ő is akarja, hiszen ő szokta kezdeményezni (élőben szoktunk találkozni - nem randi, munkahelyi környezet).

Olyan 3-4-szer beszélgettem vele többet, akkor sokáig és rengeteg témáról, szerintem én is bejövök neki, sokat mosolyog, meg amúgy mi másért jönne ide beszélgetni.


Arra gondoltam, hogyha magától nem megy, akkor kezdeményezek én, mert nem akarnám veszni hagyni semmiképp. Jó ötlet? Tapasztalatlan fiúk, Ti örülnétek neki, vagy gáz?

Illetve mit mondjak? Eddig sose kellett kezdeményeznem.:$ Most sincs kedvem, de ugye 21. század. Kicsit izgulok.


2020. jún. 30. 21:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Neked is!

2020. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan előttem is írták, nyugodtan elhívhatod őt valamilyen programra, megmondod, hogy tudsz egy jó kiállítást, koncertet stb., de sajnos nincs, aki elkísérjen, és megkérdezed, hogy neki lenne-e kedve. Egyébként semmi baj sincs a kezdeményezéssel, ha az normálisan történik. Sok nő azt hiszi, hogy a kezdeményezés egyenlő a rámászással, én is ismerek olyat, aki gyakorlatilag a kiszemeltjei ölébe ül, és kelleti magát. Vannak ennél finomabb módszerek is, ráadásul normális közeledés esetén nem is nézik ...nak a nőt. Igazából lehet, hogy a te kiszemelted is szeretne tőled többet, de mondjuk nem tudja, hogy te mit szeretnél tőle, vagy nem tudja értelmezni a jeleidet, esetleg fél attól, hogy egy rossz szóval elveszíthet téged, ezek is az okai lehetnek annak, hogy miért nem lép. Akár azt is megteheted, hogy finoman flörtölsz vele, megsimogatod a vállát, valamilyen indokkal hozzáérsz a kezéhez stb., hátha neki is leesik, hogy ez nem csak barátkozás a részedről, és összeszedi a bátorságát.
2020. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Remélem, ezt ő is így gondolja! :-)

Jó olvasni, hogy akkor ezek szerint nem ciki, ha a nő is próbál valamit kitalálni.

2020. júl. 1. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!