Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők,lányok!Milyen drága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,lányok!Milyen drága ajándékot fogadnátok el a párotoktól ha már a kapcsolat stabil lenne és hosszú ideje tartana?Van értékhatár vagy olyan dolog aminek nagyon őrülnetek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 12:10
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és az építő jellegű kritikákat!
2020. júl. 1. 13:24
 12/30 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Még néhány vetület, ami eszembe jutott:

Ha pedig mondjuk teljesen más anyagi helyzetben vagytok, akkor nyilván máshogy fogtok mérlegelni, más összeg lesz az a max, amit erre tudtok szánni, normális ember hiába vesz neked mondjuk drága ajándékot nem fog vergődni, ha te feleannyiért veszel neki, mert tudja, hogy nem vagytok egyforma anyagi helyzetben és nem is vár el ilyesmit.

Illetve hát nem tudom, mit mond az el egy emberről, hogy csak azért nagyvonalú meg figyelmes a párjával (vagy bárkivel az életben), hogy abból majd ő ugyanúgy nyerészkedjen a végén. Elég gáz hozzáállás, szerintem. Inkább legyen valaki sóher de legalább őszinte, mint nagyvonalú és haszonleső, aztán meg mindenki feje felett ott tartsa, hogy bezzeg én neked jobbat/drágábbat vettem.

2020. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén? Bármivel.


Én nem szeretem azt a fajta álszentséget, amikor valaki azt mondja, hogy neki nem kell semmi. A legnagyobb aranyásó ismerősöm is ilyen szende szűz a pasikkal szemben, aztán kiröhögi őket a hátuk mögött.


Én legalább nyílt lapokkal játszom. Igen is, megmondom, hogy nekem jólesik, ha gondolnak rám, és tárgyi ajándék formájában is. Természetesen nagyon boldoggá tesz a kedvenc csokim, de őszintén, ha kocsit kapnék, arra sem mondanám, hogy "jaj, nem kellett volna, vidd vissza a szalonba".

2020. júl. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Fruzs33 ***** válasza:

Pontosítsunk...akinek az ajándékok a szeretetnyelve,illetve a tárgyi dolgok

(pl. ékszerek,)az örül az ilyesmiknek.

Viszont vannak akiknek az érintések a fontos,az például nem egy ilyennek fog örülni.

Valakinek a minőségi idő fontos,az örülhet egy utazásnak például,még ha nem is messzire.

Bőven attól függ,hogy milyen személyiségű az adott hölgy.

Én például nem az ajándékoknak örülök,ennyit elárulok.

2020. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha már olyan jelleggel stabil a kapcsolat, hogy 2+ éve együtt vagyunk és már legalább 3-4 hónapja együtt is élünk, akkor kb. bármit elfogadnék, nincs felső határ. Ez nem azt jelenti, hogy pénzéhes lennék, meg nem örülnék apróságoknak, de az ilyen álszerény pironkodós "jaj, ez nem kell, mert túl drááááága"-féle komédiát nem szeretem, meg azt sem, amikor vki úgy érzi, akkor igazán jó ember, ha bizonygatja azt, hogy ő EMIATT nem golddigger, és minden más nő szutyok... nagyon maximum olyat tudok elképzelni, hogy akarna venni nekem egy márkás cuccot, amilyen típusból jobban tetszene nekem egy olcsóbb, vagy jobbakat hallottam róla.


Vannak drága dolgok, amiket elvből nem fogadnék el - pl. valódi szőrmebunda, elefántcsont lakberendezési tárgyak, vagy bármilyen termék olyan cégektől, akiket a gyakorlataik miatt bojkottálok. Meg autót, mert nincs jogsim, nem is akarok vezetni, akkor meg minek.


Ha az a kérdés, hogy milyen típusú drágább dolognak örülnék a legjobban, én is az utazást mondanám, mert az egy örök közös élmény.

2020. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Valami élmény, akár közös pl. koncert, kiállítás, étterem, wellness... Esetleg valami bérlet uszodába, masszázsra, kozmetikushoz vagy ha tudja, hogy mennék valami tanfolyamra, edzésre vagy hobbi tevékenységre vagy barátokkal valami régen tervezett bármire - ezeknél az igazi ajándék része, hogy addig vigyáz a gyerekekre. Mivel közös számlánk van, ezért mondjuk nem örülnék, ha meglepi autót vagy lakást vagy luxusutat venne a közösen összespórolt pénzünkből, kivéve persze ha nyert a lottón. :)
2020. júl. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Bármit... ékszer, ruha, táska, cipő... virágcsokor.. utazás, wellness.. kocsi... ha megvan rá a pénze akkor én örülök neki
2020. júl. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Nehezen fogadok el nagy ajándékot. Egyébként is nem vagyok nagyon híve a tárgyak vásárlásának.


Így marad az utazás. Amit egyébként kapni fogok valószínűleg hónapok múlva ha lemegy ez a Covid.. mert a párom elszólta magát :)

2020. júl. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Lovat - erre volt is példa
2020. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Penzt. Azt felre el is lehet tenni, vagy olyat vehetek, amirol csak en tudom, hogy kell.

Sajnalom, engem frusztralna, ha valami sokba kerul es nem akartam soha.

2020. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!