Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a párom barátjába.Mit csináljak? többi lent..

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik,ha meglátom 220 a vérnyomásom annyira szeretek a tarsasagaban lenni. Tudom hogy én is tetszek neki. Visszajutott hozzám ez az infó valakitől.

Csak nagyon sajnálnám a párom ha megtudná,vagy esetleg több is lehetne közöttünk pedig ez minden vágyam :( mindig aggódok hogy remélem nem más nővel van vagy a volt párjával.

Kihozza belőlem azt az érzést hogy Ő kell basszus :(

De szeretem a páromat is. Nem tudom mi tévő legyek. Megcsalni soha nem csalnám meg a párom. Segítsetek!

19/L



2020. júl. 10. 10:04
1 2
 1/15 The Dead and Dreaming ***** válasza:
94%

Szakítás..


Ez nagy szemétség, hogy úgy vagy mellette, hogy másért rajongsz.

2020. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Szakíts, vagy tudatosan építsd le a barátot.

Minden más esetben úgyis meg fogod csalni, vagy minimum szörnyen kellemetlen helyzetbe hozod, mert látszani fog rajtatok.

2020. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Azonnal szakíts a pasiddal. Miért szívatod azzal, hogy vele vagy?

Én szakítanék a helyedben és utána összejönnék azzal a haverral.

Szerelemben mindent szabad, de azért tisztességesen!

2020. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Minek vagy akkor egyáltalán a jelenlegi pároddal?
2020. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Persze hagyd ott a csávót is irány a másik kuki, elvégre te egy modern nő vagy és megérdemled hogy azt csinálj amit akarsz!!
2020. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
2020. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5ös.. nem ismersz :) nem hinném hogy modernnek számìtok. Főleg ha látnál is :)

Ettol függetlenül ez alalult ki bennem. És nem a kuki miatt:)

De még nem tudom hogy jó dontes lenne-e eldobni magam mellől olyat aki szeret,még ha sok is a veszekedés. :/ sőt... ugy gondolom hogy nem :( ezzel kapcsolatban orommel fogadok barmilyen tapasztalatot

Mitol alakulhat ki ez?

2020. júl. 10. 10:16
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Lényegében te attól tartasz hogy a másik gyerek nem fog sikerülni, ezt pedig eldobod aztán médz két szék közé az asztal alá!!??
2020. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól alakul ki hogy a jelenlegi kapcsolatod sz*r (veszekedések stb., egyébként se szereted) és ezért másnál keresnéd a boldogságot. Szakíts.
2020. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azért tudott megtetszeni a másik, mert a jelenlegi már nem működik. Én ezt jelnek venném a helyedben, hogy itt az idő szakítani.
2020. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!