Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a párom barátjába.Mit csináljak? többi lent..

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik,ha meglátom 220 a vérnyomásom annyira szeretek a tarsasagaban lenni. Tudom hogy én is tetszek neki. Visszajutott hozzám ez az infó valakitől.

Csak nagyon sajnálnám a párom ha megtudná,vagy esetleg több is lehetne közöttünk pedig ez minden vágyam :( mindig aggódok hogy remélem nem más nővel van vagy a volt párjával.

Kihozza belőlem azt az érzést hogy Ő kell basszus :(

De szeretem a páromat is. Nem tudom mi tévő legyek. Megcsalni soha nem csalnám meg a párom. Segítsetek!

19/L



2020. júl. 10. 10:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem szakíts, és húzz el minél távolabb.

Ha összejössz a barátjával akkor az ő barátságuknak is vége.

Legyen benned ennyi emberi becsület és tartás ha már egy primitív ösztönlény vagy.

Szakíts és lépj le !!!!

2020. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Ha szakítasz és bepróbálkozol a barátnál, ő valószínűleg el fog hajtani, hiába tart jó nőnek. Csak szólok.
2020. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%
Igaza van a többieknek. Csak azért félsz szakítani, mert még fiatal vagy és félsz. De ennél csak jobb lesz.
2020. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#7, én még csak 65 éves vagyok, de még sohasem fejeztük ki veszekedés a szerelmünk ez, egyik kapcsolatokban sem.

És nincs tán 10 pár se, akik a 19 éves szerelmükkel élték le az életüket.

Szóval ez a mostani kapcsolatod olyan jobb, mint a semmi alapon nyugszik.

2020. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Akkor ha nem akarod dobni akkor alapbol sincs semmi kozod hogy kivel van a masik akibe szerelmes vagy. Kepzeld el ő mit élhet át hogy naponta kell látnia hogy a legjobb baratja es te.


Csak két ember érzéseivel játszol azok alapján amiket irtal most hogy inkabb nem biztos hogy dobod mert ő szeret de te őt nem. Szerintem nagyon nem fer vesztegetni az idejét az alatt az idő alatt találna olyat aki őt szereti és nem a baráti társaságából valakit. Ha korrektul es ferül gondolkoznál akkor már szakítottál volna a pasiddal és ha a baratja ennek ellenére szeret es összejöttök akkor az lenne a fer hogy a barát is megszakitja a barátságot, hogy egy egy baráti találkozókor ne azt kelljen néznie hogy nyálcserét csináltok. A jelenlegi párodnak ígyis úgyis nagy csalódás leszel te is és a barátja is nincs ezen mit szépíteni.

2020. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!