Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye, hogy a társkeresőn csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, hogy a társkeresőn csak idióta emberek vannak, akik nem komoly, szeretetteljes kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés
2020. júl. 13. 20:14
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
30 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz!!! 25 éves férfiként komoly kapcsolatot keresek!
2020. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem igaz, mert 38 éves elvált anyaként én is komoly kapcsolatra vágyom, attól független, hogy ott a férfiak többsége csak szexet akarna tőlem, mert szerintük csak arra valók az elvált nők.
2020. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem bizony igaz.Az összes kivétel nélkül eddig bunkó,egómániás és lelkileg sérült volt,akivel 2 szót is váltottam.És nem,nem a jóképűekre igaz,átlagos pasik is nyíltan rögtön ajánlatokat tettek.A másik véglet meg ugye a nagyképű úriemberek,akik soha nem írnak rá senkire,csak magukat fényezik ilyen oldalakon.Ha létezik is kivétel,előlem jól elbújtak,az biztos.:D
2020. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Na alljon már meg a menet! Attol h nektek még ajánlatot tesznek az nem jelenti azt h nem komolyat keresnek! Csak arra masmilyen nőt ferfit tudnak elkepzelni!Ezt sokan nem tudjak.
2020. júl. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Erre ugy josz rá ha felteszel egy dogos nő fotot vagy egy kockas has helyes pofi ferfi fotot! Akkor akik eddig felvallrol vettek meg bunkon viselkednek egyszerre elkezdenek kezes baranyok lenni,meg a csillagot lehozni,meg megfelelni meg félnek h felsulnek vmivel a szuper nő pasi előtt!!!
2020. júl. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Társkeresőn jöttem össze a párommal.... Több mint 6 éve. Szóval ott is csak ki kell fogni a normálisakat.
2020. júl. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem norműlis ember nem fanyalodik társkeresőre. Lehet lepontozni, de akkor is azt gondolom, hogy oda értelmes ember nem regisztrál, mert a való életben keres inkább társat és nem ilyen erőltetett dolgokkal próbálkozik. A netes társkeresőknek nincse egyetlen pozitívuma sem.
2020. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát le is leszel pontozva mert ez nem fanyalodás kérdése. 2020 van, ki lehet próbálni azt is, nem leszel tőle rosszabb. 2003 ban még lehet ciki volt, ma már nem az.

Kérdező keress fizetős oldalakat.

2020. júl. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nehezebb megtalálni a normálisakat, de attól még vannak. (Őket aktívabban kell keresni.)
2020. júl. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5 randim volt társkeresőről. 2-t feleségül vettem.
2020. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!